Przydatne akcesoria dla kota i psa wychodzącego na dwór.

przydatne akcesoria dla kota i psa wychodzącego na dwór

Jeśli Twój pupil uwielbia jesienne zabawy w liściach lub po prostu biegać w trawce, to warto zadbać o jego bezpieczeństwo. Te tanie akcesoria dla psa i kota wychodzącego w tym przypadku to MUST HAVE. O ich posiadaniu powinien pomyśleć każdy troskliwy opiekun zwierzaka. W co warto się zaopatrzyć? Już podpowiadam.

Przydatne akcesoria pielęgnacyjne i nie tylko, dla kota i psa wychodzącego na ogród.


1. Stylowa obroża i adresówka = sposób na małego uciekiniera


Przed właścicielem psa i kota wychodzącego do ogrodu stoi wiele wyzwań. Jednym z nich jest zadbanie o to, aby pupil zawsze wrócił do domu. Nawet w sytuacji, gdy znajdzie dziurę w ogrodzeniu i tego dnia zwierzak zapragnie zostać poszukiwaczem przygód niczym Indiana Jones.

adresówka dla kota na obrożę

Stylowa obroża na szyi psa lub oka ma walory estetyczne, ale również praktyczne zastosowanie. Możemy do niej przypiąć szelki lub smycz, a co najważniejsze ładne adresówki w których z łatwością umieścimy imię, nazwisko i nr telefonu do właściciela. To bardzo podstawowa wyprawka dla kota i psa wychodzącego na ogród i spacery.


2. Po drugie ochrona przed pasożytami


Zwierzęta wychodzące warto zabezpieczyć przed pasożytami. Obowiązkowe szczepienia przeciw chorobom zakaźnym i odrobaczenie zrobimy u weterynarza. Natomiast profilaktykę przeciw pchłom i kleszczom dla naszego pupila możemy prowadzić prosto z domu.

W sklepach zoologicznych znajdziemy do tego specjalne preparaty w płynie, które aplikujemy na skórę pupila. Drugą skuteczną możliwością jest obroża przeciw pchłom i kleszczom, która zapewnia długotrwałą ochronę (nawet kilka miesięcy) dzięki zawartym w niej substancjom aktywnym. 

co najlepsze na wyciąganie kleszcza u psa i kota?

Niestety czasami nie ma sposobu na najbardziej wrednego kleszcza. Jeśli już zdoła dotrzeć do skóry naszego pupila, użyj specjalnego długopisu do wyciągania kleszczy lub haczyka. To tanie gadżety, które warto mieć w domu na takie kryzysowe sytuacje. 

Wspomniane gadżety dla zwierząt wychodzących, ale również wiele innych akcesoriów dla zwierząt domowych, jak na przykład doskonały domek dla Twojego chomika, znajdziesz w internetowym sklepie zoologicznym Allezoo.

podstawowa wyprawka dla psa wychodzącego

- wpis we współpracy ze sklepem Allezo -1 komentarz :

  1. Generalnie lubię bardzo markę trixie, mają fajne akcesoria a co najważniejsze jakość jest wysoka

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.