Huawei Watch GT3: dogłębna analiza i opinia


Coraz więcej osób nosi na nadgarstku inteligentne urządzenie, czy to bransoletkę aktywności, czy smartwatch. Potrzeba bycia stale połączonym, a przede wszystkim zainteresowanie monitorowaniem stanu zdrowia, sprawiły, że urządzenia te stały się bardzo popularnym uzupełnieniem. Wyposażony jest w 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED, który daje ostre, wyraziste kolory. Huawei watch gt3 ma 1,43″ ekran AMOLED, procesor ARM, 32MB pamięci RAM, 4GB pamięci masowej, wiele funkcji pro zdrowotnych (tętno, SpO2, stres, temperatura skóry i sen), monitorowanie ćwiczeń, głośnik / mikrofon i baterię trzymającą do 7 dni (42mm) / 14 dni (46mm).

Huawei jest jednym z producentów, który w ostatnich latach wypuścił na rynek najwięcej modeli smartwatchy, a jego najnowszą premierą jest Huawei Watch GT3, który dostępny jest z okrągłą tarczą w rozmiarach 42 i 46 mm. Huawei watch gt 3 cena wynosi 269 dolarów (ok. 1100zł na polskim rynku), urządzenie wykonane jest z materiału premium. W opinii Huawei, noszenie zegarka oznacza noszenie z sobą lepszego zdrowia. Seria Huawei WATCH GT3 wspiera wykrywanie temperatury ciała, monitorowanie tlenu we krwi, monitorowanie tętna, naukowe monitorowanie snu, zarządzanie cyklem menstruacyjnym kobiet, 7*24-godzinne monitorowanie stresu, itp. w celu ochrony zdrowia użytkowników w wielu wymiarach.

Wygląd i konstrukcja

Huawei Watch GT3 dostępny jest w dwóch wersjach: bardziej eleganckiej 42mm oraz bardziej sportowej 46mm. Wersja 46mm posiada tarczę 1,43″ z tachometrem na bezelu, obudowę o grubości 11mm, wagę 43 gramy oraz wymienny pasek o szerokości 22mm. Jest on dostępny w kolorach stalowym i czarnym, z czarnym fluoroelastomerem, brązową skórą i paskami ze stali nierdzewnej.

Z drugiej strony, wersja 42 mm ma 1,32″ tarczy, 10 mm grubości obudowy, waga 35 gramów i 20 mm szerokości wymienny pasek. Jest on dostępny w kolorze czarnym, stalowym i złotym, z czarnymi fluoroelastomerowymi, białymi skórzanymi i złotymi metalowymi paskami. Huawei Watch GT3 posiada szkło 3D, które pokrywa całość i zakrzywia się na krawędziach, dokładnie tam, gdzie szkło spotyka się z obudową. Zegarek posiada korpus ze stali nierdzewnej z błyszczącym wykończeniem, a także polimerowe włókno z tyłu.

Po prawej stronie znajdziemy obrotową koronkę, która pozwala nam na przewijanie menu, regulację głośności lub ustawianie czasu alarmu poprzez jej obracanie, a także powrót do ekranu głównego po naciśnięciu. Po prawej stronie znajdziemy również przycisk, który oferuje szybki dostęp do wybranej funkcji zegarka: rozpocznij ćwiczenie, zobacz tętno, wykonaj ćwiczenie oddechowe, kontroluj odtwarzanie muzyki, itp.

Ekran

Huawei Watch GT3 ma okrągły ekran AMOLED o średnicy 1,32″ (lub 1,43″ w modelu 46 mm). Oba modele oferują rozdzielczość 466 x 466 pikseli, co daje gęstość pikseli 326 ppi w modelu 1,43-calowym i 352 ppi w modelu 1,32-calowym. Ekran wygląda bardzo wyraziście, jak można się spodziewać dzięki gęstości pikseli. Poszczególne piksele są nierozróżnialne i kąty widzenia są wystarczająco szerokie, aby móc oglądać zegarek pod ekstremalnymi kątami, co jest niezbędne w zegarku.

Jakość ekranu jest dobra i zgodna z tym, czego można oczekiwać od ekranów AMOLED: głęboka czerń, wysoki kontrast i żywe kolory. Używając kolorymetru X-Rite i oprogramowania Calman Ultimate można zmierzyć maksymalną jasność 600 nitów. Chociaż inne inteligentne zegarki uzyskują wyższe wartości, ten poziom jasności jest wystarczający dla ekranu, aby być widoczne nawet na zewnątrz w świetle słonecznym. Ponadto, ekran ma czujnik, który automatycznie dostosowuje jasność do warunków oświetleniowych środowiska.

- wpis powstał w ramach współpracy -

1 komentarz :

  1. Przyznam szczerze, że dzięki Twojemu wpisowi zainteresowałam się tym modelem smartwatcha i zdecydowałam się go zakupić ;) Co prawda nie wersję typowo elegancką, ale tę bardziej sportową, bo akurat ta była dla mnie lepsza :(kocham się wymęczyć na świeżym powietrzu). Twoje wpisy są naprawdę przyjemne w czytaniu, także mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej :) Choć nie ukrywam, że przede wszystkim śledzę wpisy dotyczące zdrowia oraz urody hahah. Dzięki nim mogę się łatwo zorientować w które kosmetyki zainwestować ;)

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.