Huawei Watch GT 2e - design i wyświetlacz


Jeśli szukasz zegarka, z którym będziesz wyglądać elegancko, ale dzięki któremu będziesz mógł również kontrolować swoją kondycję fizyczną, to jesteś we właściwym miejscu. Zakochaj się tak samo jak my w smartwatchach Huawei, a szczególnie w jego nowym Watch GT 2e, który pozwoli Ci przybyć na czas na wszystkie umówione spotkania, ale również śledzić swoją codzienną rutynę i poprawić swoje nawyki związane z ćwiczeniami i zdrowiem.

Elegancki i stylowy

Przygotuj się na elegancję i styl. Ramka ze stali nierdzewnej Huawei Watch GT 2e doskonale łączy się z kolorowymi paskami fitness, zapewniając wygodne mocowanie podczas ćwiczeń. Ponadto, 1,39-calowy wyświetlacz AMOLED HD pozwala Ci być zawsze na bieżąco, dzięki szerokiej gamie stylów i wzorów tarcz zegarka. Ubierz swój gadżet z klasą!

Inny wygląd na każdy dzień

Nie daj się znudzić noszeniem zawsze tego samego stylu, ponieważ, jak już wspomnieliśmy, Huawei Watch GT 2e ma kilka wzorów tarcz. Ten smartwatch zamienia Twój nadgarstek w płótno światła, koloru i ruchu. Możesz nawet dostosować dane i informacje, takie jak tętno, kroki, pogoda i inne. W ten sposób będziesz mieć wszystko, co Cię interesuje na wyciągnięcie ręki.

Aktywny przez dwa tygodnie

Ponadto, Huawei Watch GT 2e integruje pierwszy układ scalony opracowany przez Huawei, Kirin A1, który zapewnia wysoką wydajność pracy i niewiarygodnie niskie zużycie energii. Tak więc, konstrukcja z dwoma układami scalonymi i algorytmy oszczędzania energii 2.0 zapewniają, że Watch GT 2e zużywa mniej energii, aby osiągnąć niesamowitą moc przez cały dzień i noc. Chociaż, oczywiście, autonomia naszego zegarka będzie również zależeć od warunków i intensywności użytkowania, które dajemy mu. Krótko mówiąc, ten smartwatch automatycznie optymalizuje zużycie energii, aby zapewnić dłuższą żywotność baterii.

15 profesjonalnych trybów treningowych

W istocie, główną funkcją Twojego smartwatcha będzie kontrolowanie codziennej aktywności przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Huawei Watch GT 2e zapewnia dokładne, śledzące dane w czasie rzeczywistym dla 15 profesjonalnych sportów, w tym wspinaczki, biegania, pływania i jazdy na rowerze. Jest kompatybilny z systemami pozycjonowania GPS i GLONASS, co pozwala na skrupulatne śledzenie trasy podczas treningów na świeżym powietrzu.

Żywotność baterii

SoC Kirin A1 został zaprojektowany specjalnie dla urządzeń typu wearables - można go zobaczyć w Watch GT 2 i Honor MagicWatch 2 (inny smartwatch z identycznym wnętrzem). Chipset obsługuje wszystkie funkcje bez utraty dużej ilości energii, dzięki czemu zegarek może działać do dwóch tygodni na jednym ładowaniu.

W mnóstwie różnych przypadków użycia, które testowaliśmy, udało nam się uzyskać reklamowany czas pracy na baterii tylko raz - gdy wyświetlacz Always-On był wyłączony, czujnik tętna został zbudowany dla Smart, a powiadomienia i alarmy zostały wyłączone. Jeśli zdecydujesz się zachować Always On display, pełne śledzenie tętna, funkcję Huawei TruSleep, automatyczny test napięcia i codzienny alarm lub dwa - wtedy można oczekiwać sześć do siedmiu dni między ładowaniami.

Interfejs użytkownika

Interfejs Huawei jest wszystkim, czego potrzebujesz od smartwatcha zorientowanego na sport. Tak, jest trochę nudny i pozbawiony funkcji, i nie można wyeksportować swoje dane. Jednak jest zaprojektowany do pracy w ekosystemie Huawei i wykonuje świetną robotę, gdy testowaliśmy go ze smartfonem Huawei.Są czujniki tętna, trackery aktywności, a z aktualizacją, która przychodzi po skonfigurowaniu zegarka, jest miernik SpO2, który oblicza tlen we krwi - wszystko powyżej 95% jest zdrowe. Te same czujniki mierzą również VO2Max, gdzie wyższe odczyty oznaczają lepszą pojemność płuc, a tym samym lepszą wytrzymałość.

- wpis powstał w ramach współpracy -

Prześlij komentarz

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.