Huawei Matebook D 15 - nowe, inteligentne doświadczenie

huawei matebook d15

Huawei Consumer Business Unit niedawno ogłosił wprowadzenie na rynek nowej serii ultralekkich laptopów, składającej się z Huawei MateBook D 15 (15,6 cala) i Huawei MateBook D 14 (14 cali). Zaprojektowane z myślą o młodych konsumentach, oferują rewolucyjne, międzyplatformowe doświadczenie, które pozwala użytkownikom zarządzać wieloma urządzeniami za pomocą jednego ekranu.

Nowe D15 i D14 dziedziczą DNA laptopów Huawei, charakteryzujące się wzornictwem, innowacyjną technologią i inteligentną obsługą. Oprócz lekkiej i wytrzymałej obudowy, ekranu FullView, potężnej wydajności i stylowego wyglądu, nowa seria D zawiera nowe funkcje, takie jak możliwość zarządzania wieloma ekranami i szybkie ładowanie w przypadku D 15. Wyposażony w pełną gamę inteligentnych możliwości, huawei mateBook d 15 jest pozycjonowany jako najlepszy sprzymierzeniec współczesnych młodych, obeznanych z technologią ludzi.

Prawdziwy wyświetlacz FullView

Rynek ultra cienkich laptopów rośnie w szybkim tempie. Dążąc do doskonałości wzornictwa, Huawei wykorzystał swoją wiedzę w zakresie technologii smartfonów i możliwości integracji systemów, aby stworzyć gamę notebooków z wyświetlaczem FullView i ultracienkimi ramkami.

Podobnie jak inne modele z rodziny Huawei MateBook, nowe laptopy Huawei MateBook D 15 i Huawei MateBook D 14 wyposażone są w ekran FullView. Ma on grubość 5,3 mm w przypadku modelu 15,6-calowego i 4,8 mm w przypadku modelu 14-calowego. Trzy ultracienkie ramki obramowują ekran, dzięki czemu współczynnik screen-to-body ratio wynosi 87%, a w przypadku modelu 14-calowego 84%. Lekka obudowa notebooka jest podkreślona przez opływowy kształt z zaokrąglonymi krawędziami, co nadaje mu bardziej elegancki wygląd. Ponadto, w nowej serii wprowadzono drobne usprawnienia konstrukcyjne, takie jak smuklejsze ramki i zintegrowany aparat.Huawei Matebook D 15 + 3 prezenty do jutra

Wymiary 357,8 × 229,9 × 16,9 mm sprawiają, że Huawei MateBook D 15 jest jednym z najmniejszych i najlżejszych 15,6-calowych laptopów do tej pory, oferując szerokie wrażenia z oglądania w przenośnym rozmiarze. W przypadku Huawei MateBook D 14, wymiary wynoszą 322,5 mm x 214,8 mm x 15,9 mm.

Pod powłoką antyodblaskową, panel IPS 16:9 w obu modelach obsługuje rozdzielczość Full HD (1920 × 1080) i maksymalny kąt otwarcia 178 stopni. Wyświetlacz klasy premium doskonale radzi sobie z każdą treścią, niezależnie od tego, czy jest to obraz o wysokiej rozdzielczości, czy film Blu-ray. Panel w obu modelach nowej serii Huawei MateBook D otrzymał certyfikat TÜV Rheinland potwierdzający niską emisję niebieskiego światła, co pozwala na lepszą ochronę oczu.


Potężny procesor o solidnej wydajności

Młodzi konsumenci postrzegają laptopy nie tylko jako narzędzie, które pozwala im pracować, ale również jako platformę, która pozwala im również na zabawę. Modele Huawei MateBook D 15 AMD Edition i Huawei MateBook D 14 AMD Edition napędzane są przez 12nm procesor mobilny AMD Ryzen™ 5 3500U, zapewniający potężną wydajność przy zachowaniu wysokiego poziomu stabilności i niezawodności. W przypadku procesorów graficznych, zintegrowana grafika AMD Radeon Vega 8 oferuje doskonałe wsparcie dla przetwarzania grafiki.

Nowa seria Huawei MateBook D wyróżnia się pod względem chłodzenia i czasu pracy na baterii. Modele Huawei MateBook D 15 AMD Edition i Huawei MateBook D 14 AMD Edition zawierają również nową wersję wentylatora Huawei Shark Fin Fan. Dzięki nowym łopatkom wentylatora w kształcie litery S, Huawei Shark Fin Fan 2.0 dynamicznie optymalizuje przepływ powietrza, aby poprawić chłodzenie i wydajność laptopa.

- wpis powstał w ramach współpracy -

1 komentarz :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.