Huawei Watch GT 2 Pro - innowacyjny zegarek, który dopasuje się do Twojego stylu życia


Firma Huawei to nie tylko smartfony, a dobrym tego przykładem jest jej oferta inteligentnych zegarków. W zeszłym roku zaprezentowano nową gamę Huawei Watch GT, a dziś jesteśmy świadkami pojawienia się jego drugiej generacji. Niektóre urządzenia są wysokiej rangi. Nowy Huawei Watch GT2 pojawił się, aby podnieść poprzeczkę w zakresie jakości i technologii, którą jego poprzednik postawił bardzo wysoko.

Na swoim nadgarstku będziesz nosić wszystko, czego potrzebujesz, aby kontrolować swoje codzienne czynności: treningi, połączenia, muzykę, zdrowie i wiele więcej. Wszystko w nowym zegarku Huawei watch gt 2 Pro, który uzupełnia inne produkty Huawei, ekosystem inteligentnego życia na wyciągnięcie ręki. To urządzenie jest najbardziej kompletne ze swojej serii, a ulepszenia wyróżniają się już na pierwszy rzut oka, tak bardzo, że będziesz chciał je natychmiast kupić.

Huawei coraz bardziej integruje się z codziennym życiem swoich użytkowników. Z tej perspektywy na rynku pojawia się Huawei Watch GT 2 Pro, urządzenie, które łączy się z ekosystemem Huawei, które pomaga znacznie podnieść jakość życia, a także jest artykułem, który wyróżnia tych, którzy go noszą ze względu na swój design premium: nowoczesny i innowacyjny. Huawei Watch GT 2 Pro jest idealnym partnerem dla Huawei FreeBuds 3i, telefonu komórkowego Huawei P40 Pro i Huawei Smart Scale. W tej interaktywnej infografice poznasz najistotniejsze cechy zegarka Huawei Watch GT 2 Pro, który jest częścią ekosystemu smart life firmy Huawei.

AKCESORIA

Huawei Watch GT2: cechy nowego wearable Huawei

Nadchodzi nowa generacja najnowszego urządzenia do noszenia firmy Huawei, której ucieleśnieniem jest nowy Huawei Watch GT2. Urządzenie stworzone, by usprawnić nasz codzienny dzień.

Nie tylko smartwatche znajdziemy w firmie Huawei, a dobrym tego przykładem jest ich oferta inteligentnych zegarków. W zeszłym roku zaprezentowano nową serię Huawei Watch GT, a dziś jesteśmy świadkami pojawienia się jego drugiej generacji. Nowy Huawei Watch GT2 podnosi poprzeczkę w zakresie jakości i technologii, dlatego że jego poprzednik opuścił rynek stojąc na wysokiej pozycji. Inteligentny zegarek, który jest połączeniem klasycznego designu i odnowiony technologicznie wewnątrz.

Jednoczęściowa szklana konstrukcja

Zachowując klasyczne wzornictwo, nowy Huawei Watch GT2 ewoluuje w kierunku bezramkowego designu, w którym ekran jest głównym bohaterem. Jego jednoczęściowa szklana powierzchnia jest dostępna w dwóch rozmiarach, z 46-milimetrową tarczą lub 42-milimetrową tarczą.

W szczególności, wersja z 46-milimetrową tarczą została poddana obróbce, podobnej do obróbki kamieni szlachetnych, aby uzyskać gładką, zakrzywioną w 3D szklaną powierzchnię. Podobny zabieg zastosowano w wersji z 42-milimetrową tarczą, uzyskując smukły i elegancki design, wykończony metalową obudową.

W ramach tego odnowionego projektu znajdziemy ekran z technologią AMOLED HD o przekątnej 1,39 cala. Zapewniając całość z nowoczesnym i żywym designem dzięki reprezentacji kolorów, wraz z ostrością jego rozdzielczości 454 x 454 pikseli.

Kirin A1 zaprojektowany dla wearables - urządzeń do noszenia

Nie myślmy, że nowy Huawei Watch GT2 jest tylko jak ładny dodatek do sukienki. Wewnątrz mieści jeden z wielkich nowości od Huawei - korzysta z nowego Huawei Kirin A1, procesor zaprojektowany, aby zaoferować wydajność procesora, przy niskim zużyciu energii. W wyniku tego połączenia, nowy Huawei Watch GT2 z 46-milimetrowej sferze może osiągnąć autonomię do 2 tygodni przy umiarkowanym wykorzystaniu urządzenia. Rozstrzygając o daleko od nieistotnych autonomii do 1 tygodnia w jego 42 -milimetrowej wersji sfery.

huawei watch GT 2 pro mierzenie tętna

Innymi słowy, możemy przez tydzień korzystać z inteligentnego monitora tętna, powiadomień o połączeniach; wykorzystując do 30 minut rozmów z wykorzystaniem technologii bluetooth; 30 minut ciesząc się naszą muzyką i do 90 minut korzystając z ćwiczeń i monitorowania snu.

- wpis powstał w ramach współpracy -

Prześlij komentarz

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.