Tani i prosty sposób, aby ożywić wnętrze - duże plakaty na ścianę od Gallerix. Zainspiruj się.

sklep z plakatami na ścianę duże 50x70

Od pewnego czasu zapanowała moda na jasne wnętrza. Biele, beże oraz jasne szarości sprawdzą się w nowoczesnych, jak i minimalistycznych mieszkaniach. Wprowadzają w pomieszczenie elegancką prostotę oraz wrażenie harmonii. Ponadto optycznie powiększają przestrzeń. Jednak to co z pozoru wydaje się proste w aranżacji, szybko może otrzymać status nijakości. Dlaczego tak twierdzę i jak to zmienić?

Sami postawiliśmy na wnętrza w skandynawskim stylu. Zainspirowani tą estetyką pomalowaliśmy większość ścian na biało. Jednak szybko przekonaliśmy się, że co za dużo to nie zdrowo. Biel jest świetna, ale może przytłaczać. Szczególnie, jeśli nie dobierzemy dla niej odpowiednich dodatków. Bez dekoracji na ścianach i fajnych tekstyliów nasze mieszkanie wyglądało byle jako i chłodno. Na początku w niczym nie przypominało przytulnego gniazdka na którym nam zależało.

Na szczęście jasne kolory dają wiele możliwości aranżacyjnych. Często wystarczy kilka kolorystycznych dodatków, aby wnętrze nabrało nowego charakteru. Najprostszym i najtańszym zabiegiem jest zapełnienie ścian, dodanie roślin czy tekstyliów, jak gruby pled na kanapę lub wzorzyste poduszki. Wspaniałą robotę we wnętrzu robi również przemyślana dekoracja na stole. Czasem wystarczy ułożyć na blacie piękne naczynia z kamionki jak te https://homeandpassion.pl/marki/aoomi  i wnętrze natychmiast wygląda modnie oraz stylowo.

duże ramki na ścianie inspiracje gallerix

Bardzo popularne są teraz kompozycje plakatów na ścianie bądź zdjęć. Spodobał nam się ten trend, dlatego zamówiliśmy dla siebie trzy bardzo duże (50x70cm) ramki z plakatami ze sklepu online Gallerix. Zawisną nad komodą salonie. Tutaj gdzie teraz stoją to ich miejsce przejściowe, bo czekamy na dostawę komody nad którą docelowo zawisną. Gdy dotrze, zrobię edit tego posta :)

Wybraliśmy obrazy z naturą w zielonej tonacji.
To przepiękne fotografie miejsc do których chciałoby się natychmiast podróżować. Szczególnie bardzo podoba nam się Tumpak Sewu Waterfall plakat. Takie nam najbardziej pasują do wnętrza.


Plakaty ze sklepu Gallerix.pl są wydrukowane w bardzo dobrej jakości. Coś co mnie zaskoczyło to fakt, że postery są nadrukowane na twardą kartę (jakby brystol), a nie na łatwo zginalny, błyszczący papier jak typowe plakaty. Z tego powodu plakaty dotarły też zapakowane w ogromną papierową teczkę. Nie jest to problemem, bo nawet skuszę się na opinie, że nadrukowane na matowej powierzchni plakaty wyglądają bardzo dobrze w ramce - nie odbija się od nich tak bardzo światło przy typowych plakatach na błyszczącym papierze. 

Z tego samego sklepu mamy do kompletu białe ramki. Wybraliśmy z mężem matowe. Wszystkie wyglądają solidnie, nic się z nimi nie stało przy wkładaniu plakatów do środka. Na stronie znajdziecie również ramki w kolorze czarnym oraz zrobione z naturalnego drewna. My akurat chcieliśmy białe, aby to obrazy były na pierwszym planie, a ramki wtopiły się w tło ściany. 

Myślę, że to trio będzie rewelacyjnie wyglądać nad komodą. Ale o tym przekonamy się już za kilka dni :)

- Mam dla Was również KOD RABATOWY -

Na hasło Sandina30 otrzymacie 30% rabatu na zakupy w sklepie z plakatami Gallerix

- ten wpis powstał we współpracy ze sklepem Gallerix - 

Prześlij komentarz

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.