Jak nosić kamizelkę damską w pepitkę? Modne pomysły na jesienne stylizacje 2021

 jak nosić kamizelkę damską w pepitkę?

Swetrowe kamizelki to trend do którego musiałam się przekonać. Przyznam, że trwało to kilka miesięcy. Pierwsze podejście było totalnie nieudane - każda stylizacja z nimi wydawała mi się babcina i jakaś taka przedpotopowa. Oczywiście kamizelka daje vintage vibes, ale to musi być zrobione schludnie oraz z pomysłem. Moje kombinacje z wtedy nie ujrzały światła dziennego i dobrze, bo dziś przychodzę do Was ze świeżym spojrzeniem :)

Jak nosić kamizelkę dzianinową w pepitkę? Moje pomysły na jesienne stylizacje 2021

Teraz dni zaczęły się na nowo robić chłodne i z ciekawością sięgnęłam po kamizelki z szafy. Spojrzałam na nie z zupełnie innej perspektywy, połączyłam z sukienkami, prostymi spodniami oraz szortami i zaczęły mi się podobać! 

kamizelka dzianinowa damska stylizacje na jesień 2021

Odpowiednio dopasowana kamizelka dzianinowa damska może wyglądać bardzo szykownie. I to do wersji z koszulą lub białym t-shirtem będę próbowała Was przekonać w dzisiejszym poście. Kamizelka swetrowa spodobała mi się też z zupełnie nowego, praktycznego powodu - z nią jest cieplusio po plecach i brzusiu ;) 

kamizelka dzianinowa w romby stylizacje

Obie kamizelki mam ze sklepu Femmeluxe
Kapelusz, buty, szorty i spodenki są ze sklepu Renee.pl

vest femme luxe autumn outfits

ENG: Now the days were starting to get cold again and I reached for the vests from the wardrobe with curiosity. I looked at them from a completely different perspective, combined with dresses, straight pants and Denim Shorts and I started to like them! A properly fitted women's knitted vest can look very chic. Both vests are from FemmeLuxe online store. I also like the sweater vest for a completely new, practical reason - it feels warm on the back and belly ;) Autumn is coming so you can easily find there perfect fit clothes for every weather. The most I like there are White Dresses and Black Dresses - you should check them ❤ 


1 komentarz :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.