Światowy Dzień Czekolady i moja wizyta w Mount Blanc Pijalnia Czekolady w poszukiwaniu sezonowych nowości.


7 lipca to Światowy Dzień Czekolady, wiecie o tym? Myślę, że to dobra okazja aby wrzucić tutaj relację z wizyty w Mount Blanc Pijalnia Czekolady. Nie byłam w tym miejscu chyba wieki! Najpierw lockdown, potem dieta mi nie pozwalały. Jednak w końcu wyskoczyłajem z siostrą na coś słodkiego i zrobiłyśmy sobie prawdziwy "cheat day". Na zewnątrz upały, więc spróbowałyśmy orzeźwiających nowości z letniego menu.


Oczywiście w Mount Blanc możemy sobie kupić belgijskie czekoladki na wynos (co później zrobiłyśmy :)), ale my rozsiadłyśmy się wygodnie w fotelach i zamówiłyśmy sobie jedzenie na miejscu. Po intensywnych łowach na wyprzedażach chciałyśmy sobie chwilę odpocząć i miło spędzić czas na rozmowie.Do karty dań wleciało nowe sezonowe menu "Letnie menu", a w nim orzeźwiające koktajle, smoothies, pucharki lodowe i lemoniady. Wszystko kusiło ❤ ale ostatecznie zdecydowałyśmy się na duże pucharki lodowe z belgijską czekoladą i smoothies MANGO Z MIĘTĄ - ale to było dobre! Intensywne połączenie smakowe, które gorąco polecam spróbować ❤Puchar lodowy o smaku czekoladowym z oreo też pyszny do tego duża porcja. 
Klaudia natomiast wybrała z klasycznego menu waniliowy zestaw lodowy z płynną czekoladą, mniam ❤Dowiedziałam się też, że wśród belgijskich pralin pojawiło się aż 8 nowych smaków, więc zabrałam z sobą coś do domu do kawy :)

1 komentarz :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.