Błękitny komplet dresowy z szortami. STYLIZACJA DNIA

niebieski komplet dresowy z krótkimi spodenkami stylizacje

Po tak długim czasie siedzenia w domu, wygodne dresy na dobre zagościły w naszych codziennych stylizacjach. Do tego stopnia, że nosimy je również latem, ale w wersji z krótkimi spodenkami. Sprawdź jak ja wystylizowałam swój ulubiony błękitny komplet dresowy z szortami.

Pierwszy raz z podobnym zestawem spotkałam się podczas sesji zdjęciowej do wiosennego LOOKBOOK'a tworzonego dla CH Forum Gliwice. Baaardzo mi się wtedy spodobał! Niestety ten w kolorze błękitnym (a właśnie na tym kolorze mi zależało) szybko się wyprzedał i zaczęłam szukać alternatywy. 

Podobny komplet dresowy damski z krótkimi spodenkami znalazłam w sklepie The Label To jeden z moich ulubionych outfitów na wieczorne przejażdżki rowerowe. Świetnie czuję się w takim wydaniu! Pod bluzę założyłam krótki top i do tego sportowe dodatki.

ENG below ⬇

błękitny komplet dresowy damski z szortami - pomysł na stylizacje

|| ENG: After so long sitting at home, comfortable tracksuits have become a part of our everyday outfits. So much so that we also wear them in summer, but in a version with short pants. Check how I styled my favorite blue sweatshirt set with shorts.

I saw a similar set for the first time during the photo session for the spring LOOKBOOK created for the Forum Gliwice Shopping Center. I really liked it then! Unfortunately, the blue one (and this is what I wanted) quickly sold out and I started looking for an alternative.

I found a similar women's tracksuit set with shorts in The Label store. This is one of my favorite outfits for evening bike rides. I feel great in this outfit! I put a short top under the sweatshirt and sporty accessories.

jakie dodatki do kompletu dresowego z szortami

Dres z krótkimi spodenkami damski niebieski - stylizacja dnia

Jeśli chcesz to możesz stworzyć bardziej eleganckie wydanie. Wystarczy, że zrezygnujesz z bluzy i narzucisz koszulę, a zamiast sportowych dodatków postawisz na małą torebkę na ramię i klapki typu mule - koniecznie na obcasie! :)

| If you want, you can create a more elegant edition. All you have to do is give up the sweatshirt and put on a shirt. Instead of sports accessories, you can choose a small shoulder bag and mule flip-flops - necessarily with heels! :)
3 komentarze :

  1. Podoba mi się całość i szczególnie taki krótszy tshirt. Chętnie bym taki zestaw nałożyła również w innym neutralnym kolorze.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie wyglądasz.

    OdpowiedzUsuń
  3. Lubię takie odcienie 'babyblue' ❤ Śliczny zestaw ❤

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.