Kwiecista bluzka i piękny zachód słońca. STYLIZACJA DNIA


Udało nam się zrobić to zdjęcie, gdy chodziliśmy z Klaudią po ogrodzie i poszukiwały oznak wiosny. Tak! Oznak wiosny, bo niektóre rośliny zwariowały przy tej pogodzie. Promienie tak pięknie wpadały przez iglaki do ogrodu, że zrobiło się po prostu magicznie :)

Kurtkę miałam zupełnie nie wyjściową (bo do ogrodu to jak zwykle ta z serii 'do zniszczenia' bo jest stara jak świat ale dalej szkoda wywalić), więc na moment ją zdjęłam. Za to różowa bluzka Bonprix świetnie tutaj się wyróżniła na zielonym tle, prawda? :) Na nogach znowu zagościły buty marki Lan-kars z którymi nie rozstaje się od samego otrzymania paczki. Po pierwsze butelkowa zieleń stała się moim ulubionym kolorem na ten moment, po drugie są mega wygodne, a skóra z której są robione od razu dostosowała się do mojej nogi - a to już cud bo mam jakieś niewymiarowe stopy i prawie każde buty mnie najpierw obcierają. 

Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami całej stylizacji :)


2 komentarze :

  1. Fajne buty, wyglądasz pięknie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładna bluzeczka. Ja niedawno przekonałam się do kwiecistych bluzek i mam już dwie ;)

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.