Swetrowa sukienka z golfem i brązowe dodatki - STYLIZACJA DNIA


Zimą chętnie wybieram sukienki dzianinowe przyjemnie otulające skórę, dlatego dzisiaj chcę Wam pokazać stylizację w której króluje jedna z moich nowości w szafie, czyli sukienka swetrowa z paskiem ze sklepu online Femme Luxe

Gdy wybrałyśmy się z Klaudią na zdjęcia okazało się, że to naprawdę ciepły dzień, choć w teorii nadal zimowy - było z 15 stopni w plusie! Bez ściemy, patrzyłam na termometr :) Muszę Wam też powiedzieć, że na co dzień raczej sięgam po sukienki o długości trochę powyżej kolan, ale czasem można poszaleć i ubrać uroczą mini :) Całość przepasałam brązowym paskiem, który za grosze kupiłam w lumpeksie. Za to na nogach możecie zobaczyć największy hit sezonu - kozaki przed kolano od JessicaBuurmann.com  Bardzo spodobał mi się ten model - wężowy wzorek (takie lubię najbardziej :)), lekko lakierowane, na obcasie. Buty w sam raz do sukienki i jeansów :) 

Check ENG version at the end of site.

Buty JessicaBuurman | Sukienka Femme Luxe 


KUP W TYM STYLU:In winter, I like to choose knitted dresses pleasantly hugging the skin. This is why today I want to show you the style of a bodycon dress with a belt from the online store Femme Luxe.

When Klaudia and I went for photos, it turned out to be a really warm day, although in theory it was still winter - it was 15 degrees in plus! Without a fake, I looked at the thermometer :) I must also tell you that every day I rather reach for dresses a little bit above the knees, but sometimes you can go crazy and wear a cute mini :) The whole thing was girded with a brown belt, which I bought for a penny in second hand shop. On the legs you can see the biggest hit of the season - boots above the knee from JessicaBuurmann.com I really liked this model - a snake pattern (I like it the most :)), slightly varnished, high heels. Shoes just for dresses and jeans :)

3 komentarze :

  1. Wyglądasz oszałamiająco pięknie i seksownie w tych kozakach w tej stylizacji!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystko idealnie do siebie pasuje! Super :)

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.