Rajstopy termiczne - co to i gdzie kupić online w dobrej cenie?

rajstopy termiczne - gdzie kupić online tanio?

Rajstopy termiczne (znane też jako rajstopy ocieplane) to HIT sezonu jesienno-zimowego! Dzięki nim długie chwile wyczekiwania na przystanku na busa staną się bardziej znośne. Z nimi też nie musisz rezygnować z sukienek w zimowych stylizacjach, bo w końcu będzie Ci przyjemnie ciepło w nogi mimo mrozu. Takie rajstopy w środku wykończone są warstwą ciepłego polaru, co sprawia, że dobrze zatrzymują ciepło/tworzą termoizolację. Możemy znaleźć je w różnych kolorach: czarne, brązowe, cieliste.

Największą popularnością cieszą się jednak rajstopy termiczne z efektem cienkich rajstop, czyli takie które w środku mają futerko lub polar w cielistym kolorze, ale na zewnątrz są pokryte cienką warstwą czarnego materiału, co daje efekt cienkich rajstop przy zachowaniu ich termicznych właściwości. 

Rajstopy ocieplane z efektem cienkich rajstop - gdzie kupić?
Rajstopy ocieplane z efektem cienkich rajstop


Sama moje ulubione rajstopy ocieplane znalazłam w Action za 27,95 zł. Niestety w niektórych sklepach stacjonarnych rajstopy mogą być już wyprzedane, ale to nie powód do zmartwień, bo nadal z łatwością znajdziesz je w sklepach online. 

Rajstopy termiczne czarne na zewnątrz, a w środku ciepły polarek
Rajstopy termiczne czarne na zewnątrz, a w środku ciepły polarek


Łap miejsca w sieci, w których znajdziesz ocieplane rajstopy
w świetnych cenach: 3. Rajstopy z futerkiem i efektem cienkich rajstop/widocznej skóry pod rajstopami

4. Szare rajstopy z futerkiem i efektem cienkich rajstop- wpis zawiera linki afiliacyjne/materiał reklamowy -


Prześlij komentarz

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.