Przyjrzyjmy się jakie trendy będą królować we wnętrzach w 2023 roku.

Jakie trendy są we wnętrzach w 2023?Dziś za główny temat weźmy wnętrza, a dokładnie wnętrzarskie trendy 2023. Jako największa fanka stylu skandynawskiego ogłaszam, że on akurat w obecnej wersji odchodzi w zapomnienie. Tego roku skandynawski klimat zdecydowanie się ocieplił, dzięki dodatkom w odcieniach beżu. Ale co z pozostałymi wnętrzarskimi trendami 2023? Już Wam pokazuję najciekawsze według mnie trendy w urządzaniu domów.

Jakie trendy będą królować we wnętrzach w 2023 roku?


To właśnie te wnętrzarskie trendy królują w 2023:

 1. Kolory inspirowane naturą - ciemna zieleń, turkus, odcienie ziemi i zieleni, ale także ciepłe odcienie brązu, beżu i karmelu, które będą kojarzyć się z naturą. Wnętrza coraz widoczniej projektowane są z myślą o minimalizowaniu wpływu na środowisko naturalne, wykorzystując naturalne materiały, recykling i energię odnawialną. Styl Japandi najlepiej odwzorowuje tę myśl w 2023 roku - ogranicza się do mebli wykonanych z dobrej jakości materiałów, zwykle drewnianych niepoddanych obróbce.
  trendy wnętrza 2023 - styl japandi inspiracje

 2. Styl skandynawski w przytulniejszym wydaniu - jasne, proste linie i neutralne kolory będą się pojawiać w wielu projektach wnętrzarskich, a także w meblach i dodatkach. Pojawi się tutaj więcej takich materiałów jak drewno, len czy bawełna. Chcesz mieć w pokoju boho hamak lub gablotę z roślinami? Śmiało, zrób to! Wszystko co wprowadzi w dom ciepło oraz przytulny klimat jest mile widziane.
  styl skandynawski we wnętrzach w 2023 roku


 3. Technologiczne rozwiązania - rozwój technologii przyczyni się do wzrostu popularności inteligentnych urządzeń w domach, takich jak asystenci głosowi, inteligentne systemy oświetlenia i urządzenia do sterowania temperaturą. A nawet...inteligentne urządzenia, które pomagają dbać o rośliny domowe ;).

  inteligentne gadżety w domu - inspiracje 2023


 4. Wzory i tekstury - w 2023 roku będą modne wzory geometryczne, klasyczne motywy roślinne, abstrakcyjne wzory i różne tekstury, które nadadzą wnętrzu unikalnego charakteru. Wnęki, futryny drzwi i meble będą kreowane w przyjemne dla oka łuki.

  trendy wnętrzarskie 2023

 5. Wszechobecny minimalizm - będzie nadal popularny, ale z bardziej indywidualnym podejściem. Zamiast prostych, ascetycznych przestrzeni, projektanci łączą minimalizm z elementami indywidualności, takimi jak wyraźne akcenty kolorystyczne, oryginalne dodatki, czy artystyczne elementy.Źródło zdjęć wykorzystanych we wpisie: Pinterest.com - wpis zawiera promocję płatną -

Prześlij komentarz

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.