Plakaty do przedpokoju Gallerix. 4 pomysłowe aranżacje, które zapraszają w głąb mieszkania.

Plakaty do przedpokoju Gallerix - przytulne aranżacje przedpokoju

Przedpokój to pierwsze pomieszczenie, które nasi goście widzą zaraz po przekroczeniu progu mieszkania. W dodatku jest łącznikiem pomiędzy pokojami w całym domostwie. Dlatego dobrze, aby sprawiał przyjazne wrażenie, "zapraszał" w głąb mieszkania i tworzył spójną całość ze wszystkimi wnętrzami. Jak uzyskać ten efekt spójności? Najlepszym sposobem są plakaty do przedpokoju, które odpowiednio dobrane pod kątem grafik oraz ramek upiększą hol i dodadzą mu charakteru.

galeria ścienna w przedpokoju inspiracje aranżacje


We wpisie: Moje plakaty od Gallerix oraz 4 inspiracje na ułożenie galerii ściennej w Twoim przedpokoju.

Nasz przedpokój jest skąpany w bieli i piorunem potrzebował elementu, który kolorystycznie połączyłby wszystkie pokoje w mieszkaniu. Przyjrzałam się każdemu wnętrzu z osobna i okazało się, że w każdym z nich jest jakiś czarny element dekoracyjny.

plakaty gallerix czy warto?
plakaty w abstrakcyjne wzory we wnętrzu

Postawiliśmy zatem na zestaw plakatów do przedpokoju od Gallerix z czarnymi ramkami. Dzięki temu sprytnemu zabiegowi przedpokój zaczął tworzyć spójną całość z resztą pomieszczeń. 

Hol stał się także swoistym przedłużeniem salonu. Jak uzyskaliśmy taki efekt? Powiesiliśmy plakaty w jednej linii tworząc na ścianie mini galerię sztuki, która stała się ścieżką wiodącą do salonu. Teraz idąc wzdłuż ściany po chwili wyłania się pokój telewizyjny z jadalnią, a w nim jako pierwszy mebel rzuca się w oczy metalowa witryna w czarnym kolorze. Taka aranżacja i gra dekoracji to świetny sposób na wprowadzenie harmonii w dom.

galeria zdjęć w przedpokoju inspiracje
biały przedpokój inspiracje

W zależności od stylu holu możesz wykorzystać różne aranżacje plakatów do przedpokoju:

1) Symetrycznie ułożone w kilku rzędach

Tutaj postaw na ramki w dużych formatach. To one robią wrażenie w tej kompozycji. Symetryczne ułożenie plakatów wygląda bardzo gustownie.

plakaty w przedpokoju aranżacje
źródło zdjęć: Pinterest.com

2) W prostej linii "Mini galeria sztuki"

Ten sposób wybraliśmy właśnie do naszego przedpokoju. Prosta linia wydłuża pomieszczenie i nadaje wnętrzu nienachalnej elegancji. 


plakaty w przedpokoju aranżacje pomysły
źródło: Pinterest.com


3) Kolaż z zestawu plakatów w ramkach

Kolaż ze zdjęć lub plakatów to popularny motyw na ścianach w mieszkaniach w stylu boho, ale nie tylko. Takie ułożenie wprowadza we wnętrze sporą dawkę przytulności.

kolaż z plakatów w przedpokoju pomysły
źródło: Pinterest.com


4) Swobodnie ułożone na meblach

To ulubiony trend 2021 i 2022. Swobodnie ułożone plakaty na meblach lub komodzie urozmaicają wnętrze pod względem dekoratorskim, a jednocześnie (bez strachu o robienie dziur w ścianach) możemy dowolnie zmieniać i przekładać kompozycję w zależności od zmieniających się trendów.

plakaty i zdjęcia swobodnie ułożone na komodzie aranżacje
źródło: Pinterest.com- post powstał we współpracy ze sklepem Gallerix.pl -


1 komentarz :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.