TOP 3 pomysły na prezent dla przyjaciółki

Sympatyczny upominek, którym zadbasz o przyjaciółkę? Oto, co powinnaś wybrać

Przyjaciele powinni wzajemnie o siebie dbać – i prezent dla przyjaciółki jest jednym z wielu na to sposobów. Sympatyczna niespodzianka, zwłaszcza wręczona bez okazji, na pewno sprawi przyjaciółce wiele radości!

Co wybrać na taki nieoczekiwany upominek?

Możliwości jest mnóstwo – warto jednak, aby było to coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.


Doskonale w tej roli sprawdzi się prezent personalizowany, dosłownie jedyny w swoim rodzaju, o co… trzeba oczywiście samemu zadbać. By upominek faktycznie był niepowtarzalny, trzeba zadbać o jego spersonalizowanie. Najczęściej oznacza to konieczność wyboru napisów, jakie się na nim znajdą. Niekiedy można nawet na prezencie umieścić samodzielnie wybrane zdjęcie, grafikę czy ilustrację. Każda z tych opcji sprawdzi się doskonale, wyróżniając prezent na tle wszelkich pozostałych.


Prezenty personalizowane mogą być małe, mogą być duże. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przygotować je na podstawie czegoś zupełnie drobnego – jak zakładka do książki – a także czegoś naprawdę wielkiego – jak choćby torebki i etui z naturalnej skóry czy luksusowe miody pitne. W każdym przypadku potrzebna będzie przede wszystkim odrobina kreatywności – oraz dosłownie chwila wolnego czasu.


Personalizowany prezent dla przyjaciółki

Jednym z pomysłów na personalizowany prezent, który sprawdzi się doskonale, jest duża poduszka DLA PRZYJACIÓŁKI, która swoją stylizacją nawiązuje do kultowego już serialu Przyjaciele. To serial, za którym przepadają miliony fanów na całym świecie – istnieje więc bardzo duża szansa, że i Twoja przyjaciółka się do nich zalicza (choć pewnie wiesz o tym najlepiej). Personalizowana poduszka, z własnym zdjęciem i samodzielnie wybranym podpisem to znakomity upominek, który doskonale nadaje się na niespodziankę dla bliskiej osoby.


Równie dobrze sprawdzi się też ręcznik z mikrofibry SUPERCIAŁKO. To humorystyczna propozycja dla wszystkich stałych bywalczyń siłowni… a także tych, które dopiero o pójściu na siłownię zaczynają myśleć, ale jakoś im się nie składa. Kto wie, być może personalizowany ręcznik będzie stanowił dla nich wystarczającą motywację? Warto spróbować… pamiętając przy okazji, że taki ręcznik nadaje się na prezent dla przyjaciółki również bez jakichkolwiek stojących za nim podtekstów.


Warto pamiętać również o tym, że prezent to nie wszystko. Niekiedy dobrze jest po prostu spędzić ze sobą trochę czasu. I ponownie, tak samo jak w przypadku prezentu, nie powinna być potrzebna do tego żadna szczególna okazja. Nawet wspólny, kilkunastominutowy spacer po pracy to świetny pomysł – pomoże odpocząć, zrelaksować się i odetchnąć przed powrotem do domu. Dbać o siebie można, jak już wspomnieliśmy, na wiele różnych sposobów i warto sięgać po różne z nich. Coś niespodziewanego od czasu do czasu na pewno nikomu nie zaszkodzi!


Jeżeli więc właśnie zastanawiasz się, jak zrobić niespodziankę swojej koleżance, zacznij od zajrzenia na Crazyshop.pl – wybieraj spośród najlepszych pomysłów na personalizowany prezent dla przyjaciółki!


Prześlij komentarz

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.