Święta Bożego Narodzenia 2021 - jak minął nam ten czas?

pomysł na zdjęcia świąteczne

Święta minęły nam w mgnieniu oka. To chyba dlatego, że cały tydzień przed byliśmy zabiegani przy ostatnich remontowych poprawkach. Powiedzieliśmy sobie z mężem, że czas dokończyć wszystkie prowizorki przed końcem roku, bo jeśli tego nie zrobimy teraz to prawdopodobnie zostaną już tak na zawsze - wiecie jak to jest... ;). 


Dosłownie dzień przed Wigilią sprzątnęliśmy ostatnią folie po malowaniu i nagle na przytupie wjechało Boże Narodzenie. Godzinę przez Wigilią ubieraliśmy choinkę i stroiliśmy dom. Totalne szaleństwo! Ale etap wykończeniówki mamy zamknięty, więc i głowa na Nowy Rok spokojna :). Został nam jeszcze temat urządzenia się z paroma meblami.

W skrócie wiecie jak było przed Świętami. Ale jak minęło nam Boże Narodzenie? Już opowiadam.


Wiligia

Jak wspomniałam choinkę wraz z mężem ubrałam godzinę przed planowaną kolacją wigilijną. Bałam się, że nie zdążę ze wszystkimi dekoracjami, a tak bardzo lubię przystrojony dom na Święta. Na szczęście wszystko się udało zrobić na czas ❤.

świąteczny stół czerwony serwet


Wigilię zjedliśmy w swoim towarzystwie, ale później, jak co roku spotkaliśmy się już rodzinnie na po wigilijnej kawie i makówce :). Stół identycznie jak w ubiegłym roku przystroiłam na czerwono - nie miałam do tego kompletnie głowy, aby wymyślić coś nowego. Mimo to zmieniło się kilka elementów. Zrezygnowałam ze złotych podstawek i całą uwagę przykuła elegancka porcelanowa zastawa Ćmielów (oczywiście używana tylko na specjalne okazje ;)).

Boże Narodzenie

To był nasz dzień na pełny relaks po zabieganym tygodniu. Było jedzonko, Netflix i tradycyjnie mini sesja pod choinką ❤.
świąteczna sesja pomysły

świąteczne dekoracje z pepco

Drugi dzień

Tak się zawsze składa, że ten dzień to czas na wspólny rodzinny obiad. Później kawa i mała degustacja świątecznych trunków :). 

Wieczorem, zafascynowana pięknymi efektami jakie daje mój nowy prezent (projektor gwiazd) wyciągnęłam Roberta na dodatkowe kilka ujęć pod choinką - tym razem w iście magicznej atmosferze lampek i gwiazd. 

pomysł na świąteczne zdjęcia w domu

świąteczne zdjęcia rodzinne w domu pinterest

Podsumowując, Święta minęły nam spokojnie, trochę leniwie. Tego potrzebowaliśmy. Kilku dni odpoczynku i regeneracji przed kolejnymi intensywnymi dniami pracy oraz.... składania mebli z Ikei ;)

Życzę Wam wszystkiego najlepszego na Nowy Rok! Widzimy się w 2022 ❤

Prześlij komentarz

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.