Czarna sukienka w kropki. Jakie dodatki wybrać? Pomysł na STYLIZACJE DNIA.

czarna sukienka w kropki pomysł na stylizacje

Czarna sukienka w kropki jest ponadczasowa i nie wychodzi z mody. W sklepach znajdziemy ją w różnych fasonach, które możemy stylizować na wiele sposobów. Ubrania w groszki mają to do siebie, że dobrze wyglądają w zestawieniu z kontrastowymi detalami o gładkiej fakturze. Co lepsze, to print który sprawdzi się na każdą porę roku, więc warto zwrócić uwagę na ten wzór podczas nadchodzących wyprzedaży.

czarna sukienka w groszki pomysł na stylizacje

Moja sukienka w groszki pochodzi ze sklepu FemmeLuxe. Wybrałam zwiewny model o długości midi, czyli trochę poniżej kolan. Aby wydobyć zarys sylwetki przełożyłam w talii cienki pasek. Jako kontrastowy dodatek świetnie sprawdziła się czerwona opaska do włosów satynowa. Z racji, że tym razem zrobiłam sobie sesję w ogrodzie z mężem to nie zabrałam torebki, żeby nie przeszkadzała. Jednak czerwona, różowa lub żółta torebka z gładkiej ekoskóry dobrze wyglądałaby w zestawieniu z groszkami. Jeśli chodzi o biżuterię to pięknie tu współgrają kolczyki perełki, które są tak samo wiecznie modne jak grochy.

|| ENG: The black polka dot dress is timeless and always fashionable. I've found my polka dot dress in  FemmeLuxe shop. You can find there a lot of festival outfits ideas. I chose an airy model with a midi length. I put a thin belt around the waist to outline my figure. As a contrasting accessory, a red satin hairband worked perfectly.This time I've I gave up with handbag to not to disturb me during photoshoots with my husband  However, a red, pink or yellow bag made of smooth eco-leather would look good in combination with polka dots design. When it comes to jewelry, pearl earrings harmonize beautifully here - it's eternally fashionable as polka dots.

pomysł na sesję narzeczeńską w ogrodzie

czerwona opaska do włosów satynowa

wiosenna sesja narzeczeńska pomysły

sesja narzeczeńska inspiracje





1 komentarz :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.