Biała sukienka w kropki połączona z żółtą marynarką. Letnia STYLIZACJA na miasto.

Letnia stylizacja 2021 sukienka w groszki

Są takie dni, kiedy niespodziewane ochoczo idzie w Twoim kierunku (lub siedzi na ławce w centrum miasta). Chwila nieuwagi i wpadasz w zasadzkę, którą ktoś na Ciebie zostawił. Niekoniecznie świadomie, ale jednak. Co gorsza, paradoks życia jest taki, że gdybym włożyła stare, sprane jeansy nigdy by się to nie zdarzyło. Ale ubrałam nową sukienkę w kropki, bo chciałam się wystroić na rodzinne spotkanie. Na dziś STYLIZACJA DNIA stworzona ze sklepem Moodo i mała drama ze strachem w oczach :D

Zrobiło się przyjemnie ciepło, kawiarnie i restauracje otwarte, więc wybrałam się z rodzicami oraz siostrą na mały rodzinny wypad na miasto jak za starych dobrych czasów. Na tę okazję ubrałam się w zwiewną sukienkę w groszki Moodo z plisowanym dołem. Na górę za to przyszła żółta marynarka w razie chłodnego wieczoru. Do tego torebka koszyk na lato Moodo i w pełni poczułam summer vibes.

Po posiłku wybraliśmy się na mały spacer. I wtedy BAH! Siadam na ławce i polewie czekoladowej po lodach. Niczego nieświadoma chodzę tak jeszcze chwilę po mieście, ale gdy już się zorientowałam to skutecznie popsuło mi dobry humor. Nowa sukienka i już zniszczona. Czekolada weszła w biały materiał. Na szczęście sukienkę uratowało mi magiczne mydełko, ufff :)

Mam nadzieję, że tym wpisem wywołałam trochę uśmiechu na Twojej twarzy :) Pamiętajcie, bycie gapciem zdarza się każdemu. Morał? Uważajcie gdzie siadacie :D 1 komentarz :

  1. Wyglądasz przepięknie, młoda Damo. Na plamy pomaga także preparat na bazie tlenu typu vanish lub polskie odpowiedniki z Polleny (to dawna polska państwowa marka kosmetyków i chemii).

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.