Plecione klapki na obcasie: Jak nosić? STYLIZACJA DNIA


Romantyczne sukienki w drobne kwiaty, plecione torebki i buty. To trendy, które panują tego lata. Część z nich zdecydowanie pozostanie z nami na dłużej - przykładowo sukienki w dłuższej, jesiennej wersji. Plecione torebki w stylu boho pięknie nawiązują do otaczającej nas natury, dlatego na pewno nie odłożymy ich do szafy tak prędko. Zobacz jak połączyłam modowe trendy 2020 w swojej stylizacji.

Plecione klapki - trend lata 2020

Tego roku odpuściliśmy sobie wakacje w ciepłych krajach, ale sierpniowa pogoda w Polsce była tak cudowna, że bez przeszkód mogłam wskakiwać w moje ulubione dziewczęce sukienki. Z sesją zdjęciową outfitu udało nam się idealnie wbić w ten czas, gdy trawa powoli staje się wypalona i roślinność do złudzenia przypomina tą śródziemnomorską ❤ To moja ulubiona część lata :)


Do czego nosić plecione klapki?


Sukienka choć jest w mojej szafie od kilku sezonów to nadal baaaaardzo ją lubię. Tym bardziej, że kupiłam ją grosze w ciucholandzie a na metce dumnie widnieje napis ZARA. Ubrania w drobne kwiaty są teraz bardzo modne, więc sama sukienka też wpisała się w trendy 2020. Dobrałam do niej kobiece plecione klapki shopJessicaBuurman.com w kolorze intensywnego błękitu. Założyłam je, aby przełamać stonowaną tonację jakimś ekstra kolorkiem. W końcu mamy lato, bawmy się kolorystycznymi połączeniami! :) W ręku za to mam najnowszy model plecionej torebki ze sznurka z naszego sklepu SirCrafts - co o niej sądzicie? :) Powinnam zostać przy tym kolorze torebki, czy raczej pójść w inne barwy? 

ENG at the end of website ↓Błękitne klapki shopJessicaBuurman | sukienka Zara | pleciona torebka SirCrafts

SPRAWDŹ SUKIENKI W PODOBNYM STYLU:


ENG:

Although the dress has been in my wardrobe for several seasons, I still like it very much. The more that I bought it in a second hand shop and the label proudly says ZARA brand. Clothes with small flowers are very fashionable now, so the dress itself has also become part of the 2020 trends. I chose for it braided leather mules from shopJessicaBuurman.com in an intense blue color. I put them on to break the toned down tone with some extra color. It's summer at last, let's have fun with colorful combinations! :) But in my hand I have the latest model of a braided string bag from our SirCrafts store - what do you think about it? :) Should I stay with the color of the bag, or should I go in other colors?

2 komentarze :

  1. Pięknie wyglądasz, sukienka i klapki cudowne. Na takie spacery wsród łąk, polnymiścieżkami lepsze byłyby gumowce.

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.