Sukienka w kropki - wiosenna STYLIZACJA DNIA


Do mojej wiosennej garderoby trafiła nowa sukienka w kropki z paskiem o długości midi. Jestem zachwycona, bo jest zwiewna, z rozcięciem na nogę. Jak już dobrze sobie przypominasz to nie jest moja pierwsza (i pewnie nie ostatnia) sukienka w groszki w szafie. Uwielbiam ten wzór i chyba nigdy mi się nie znudzi :)

Udało mi się sfotografować tą stylizację, gdy jeszcze kwitły czereśnie. Teraz już większość kwiatów na drzewach przekwitła i zrobiło się w ogrodzie jakoś smutniej. Ale najważniejsze, że robi się coraz cieplej i mam coraz więcej okazji aby wskoczyć w tą sukienkę od Moodo.pl - to właśnie tam ją znajdziecie. Ten sklep online to moje nowe odkrycie i z rozpędu zamówiłam też kilka innych rzeczy, m.in torebkę którą widzicie w tym samym odcieniu zieleni co reszta stylizacji :) Natomiast na nogach mam piękne klapki JessicaBuurman.com w stylu glamour z dużą kokardą zdobioną perełkami. Na takie dodatki zwraca się uwagę! :)

ENG at the end of website

Sukienka Moodo.pl | Torebka Moodo.pl | Klapki JessicaBuurman.com

 ENG / A new polka dot dress with a midi length belt was added to my spring wardrobe. I am delighted because it is airy, with a leg slit. As you remember well, this is not my first (and probably not the last) polka-dot dress in the wardrobe. I love this design and I think I'll never get bored :)

I managed to photograph this stylization while the cherries were still blooming. Now, most of the flowers on the trees have faded and somehow got sader in the garden. But the most important thing is that it gets warmer and I have more and more opportunities to jump into this dress from Moodo.pl - that's where you'll find it. This online store is my new discovery and I also ordered a few other things, including a purse that you see in the same shade of green as the rest of the stylization :) On the legs I have beautiful JessicaBuurman.com flat shoes in a glamor style with a large bow decorated with pearls. Attention is paid to such additions! :)4 komentarze :

 1. Świetna stylizacja, na pewno sprawdzi się w maju. Podoba mi się wybór biżuterii. Ja najbardziej lubię biżuterię, którą widać, ale nie rzuca się w oczy. Najczęściej kupuję ją w sklepie internetowym z biżuterią xuping

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny kolor sukienki - idealna na wiosnę i lato, bo zaczyna się robić coraz cieplej. Fantastycznie wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna sukienka i pasuje do tego słomkowego kapelusza, super! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam taką długość sukienek :) Jak dla mnie są najwygodniejsze i wyglądają bardziej elegancko.

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.