Efekty depilacji laserowej pach. Moje wrażenia po 4 zabiegach w gabinecie Depilacja.pl


Obiecywałam Wam że co jakiś czas podzielę się z Wami moimi wrażeniami i przede wszystkim efektami depilacji laserowej pach. Aktualnie jestem po 4 zabiegu w gabinecie Depilacja.pl a przede mną jeszcze 5 :) 

Tak jak Wam wspominałam we wcześniejszym wpisie "Jak przygotować się do zabiegu depilacji laserowej" wybrałam sobie opcję "do skutku" na którą składa się seria 9 zabiegów. Zabiegi wykonuje się w odstępach 4-6 tygodni.

Jakie są efekty na dzień dzisiejszy mojej depilacji pach? Stwierdziłam że mogę sobie dużo pisać, ale najlepiej będzie pokazać postępy na zdjęciach. Sfotografowałam Wam moją paszkę od dnia w którym przebiegł czwarty zabieg do 3 tygodnia po czwartej depilacji laserowej. 

1. skóra w dniu zabiegu | 2. skóra 5 dni po zabiegu | 3. tak wygląda moja skóra od tygodnia do 3 tygodni po zabiegu  

Powyżej na zdjęciach zobaczycie jak reaguje moja skóra na zabiegi. Chcę Wam pokazać depilację laserową bez ściemy oraz to czego możecie się pierw spodziewać zanim włoski wypadną. Skóra pod pachami po zabiegu nie wygląda od razu na gładką jak z reklamy ;) No.... przynajmniej w moim wypadku. W dniu zabiegu i tak jeszcze 2 dni później moja skóra pod pachami jest mocno podrażniona i potrzebuje regeneracji. Jest to spowodowane laserem który ma właściwości wysuszające skórę. Oczywiście to ile będzie się utrzymywać podrażnienie lub czy w ogóle się podrażnienie pojawi to wszystko kwestia indywidualna :)

 • Jak regenerować skórę po depilacji laserowej? Najlepiej przeznaczonymi do tego kosmetykami. Można nawilżać balsamami. Jeśli chodzi o pachy to powinno się zrezygnować na jakiś czas z używania antyperspirantów - to w lecie jest wyjątkowo trudne (przynajmniej dla mnie :( ) ale jak mus to mus ;) Mnie na podrażnienia np. pomaga również chłodząca galaretka dla dzieci na oparzenia słoneczne - daje wyjątkową ulgę ❤️

Gdy już skóra się zregeneruje i zaczerwienienie zejdzie to występuje u mnie nagły wzrost włosków.
 Rosną jak szalone jakoś do tygodnia od zabiegu. To trochę dziwne, ale podobno popularne zjawisko ;) Po pierwszym zgoleniu włosków po zabiegu pacha robi się gładziutka (widzicie na 3 zdjęciu) i w takim stanie wytrzymuje u mnie do 3-4 tygodni. Później muszę powtórzyć golenie, bo włoski odrastają. Aleeeee, nie są to włoski które znałam sprzed rozpoczęcia depilacji laserowej. Teraz odrastają zdecydowanie słabsze, cienkie, prawie niewidoczne na skórze, w pojedynczych miejscach.  

Nie mogę się doczekać kolejnego zabiegu w Depilacja.pl w Gliwicach! Tym bardziej że efekty są coraz to bardziej widoczne i mam wrażenie że codzienne życie staje się wygodniejsze gdy nie trzeba przejmować się odrastającymi włoskami :) Czekajcie na kolejny wpis. 

5 komentarzy :

 1. ale jednak widać że depilacja laserowa jest skuteczna

  OdpowiedzUsuń
 2. Sporo tych zabiegów potrzeba, aby ostatecznie pozbyć się włosków. A na ile to w ogóle wystarczy? Po jakim czasie zaczną odrastać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest trwała depilacja. Co to oznacza? Oznacza to że włoski po zabiegach już nigdy nie będą odrastać. Oczywiście w zależności od skóry mogą pojawić się za jakiś czas pojedyncze włoski, ale wtedy raz na pare lat wystarczy jeden zabieg dodatkowy i tyle :)

   Usuń
 3. I am frequent visitor of your website as i love to read out the articles posted on your website. At the same time i request to post some great article on Ternopil State Medical University Ukraine Keywords and similar as well. Thanks !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. fajnie że jesteś usatysfakcjonowana po zabiegu :) ja mam bardzo wrażliwą skórę i po jakiejkolwiek tradycyjnej depilacji miałam masę podrażnień, także cieszę się że odkryłam depilację laserową w rodzinnym Wrocławiu :D

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.