Miałam regenerację włosów ogniem w Instytucie Claria w Chorzowie!




Ślub za pasem (zostały zaledwie 3tyg!) a moje włosy potrzebowały pomocy. Po szybkim rachunku sumienia okazało się ostatni raz u fryzjera byłam rok temu...  Porządnie przez ten czas zaniedbałam włosy (szczególnie końcówki i kolor który wyblakł) więc do Instytutu Piękna i Urody Claria w Chorzowie szłam z ciężkim sercem i obawą że moje końcówki będą do ścięcia przynajmniej z 10cm i to przed ślubem! Czy mój niepokój był uzasadniony? Zaraz się dowiecie :)


Gabinet Instytutu to przestronne, eleganckie miejsce co rzuciło mi się w oczy zaraz po wejściu. Na zdjęciu jestem przy recepcji :) Tak naprawdę każda znajdzie tutaj coś dla siebie od fryzjera po kosmetyczkę czy specjalistyczne zabiegi jak: depilacja laserowa, kriolipoliza, zabiegi redukujące tkankę tłuszczową itp. 


Do gabinetu poszłam z zamysłem odświeżenia moich jasnych pasemek, które wyblakły. Chciałam też zregenerować włosy bo moje zniszczone końcówki tylko sterczały jak suche badyle :( 

Przed i po <3 Włosy widoczne odświeżone i błyszczące :)

Kasia fryzjerka zaproponowała mi zrobienie nowej koloryzacji z zostawieniem naturalnego koloru włosów u nasady - bo nie lubię sztucznego odrostu ;) Dodatkowo w trakcie konsultowała ze mną czy dobierane przez nią kolory do pasemek również mi się podobają. Czułam się dzięki temu bardzo zaopiekowana ❤️ A co z tym OGNIEM? Czytajcie dalej :)





REGENERACJA WŁOSÓW OGNIEM! 
Brzmi groźnie, a jest najwspanialszą metodą regeneracji jaką znam :)


Wspominałam Wam że bałam się o moje zniszczone końcówki - w sensie że będzie je trzeba mocno przyciąć żeby włosy zaczęły ponownie wyglądać na zdrowe. Bałam się bo przed ślubem 10cm mniej to byłoby dla mnie jakby zostać łysym! :( Gdybym trafiła do innego salonu to możliwe że tak by się stało... ale trafiłam do Claria. 

Tutaj fryzjerka zaproponowała mi regenerację rozdwojonych końcówek za pomocą ognia. Z tego co się orientuję to jedyny salon w okolicy, który proponuje tę genialną metodę! Regeneracja włosów ogniem - brzmi strasznie, prawda? Trochę się bałam ale tylko na początku - jak to przy pierwszym razie :) Kasia fryzjerka wie co robi i od razu rozwiała wątpliwości czy aby moje włosy nie pójdą z dymem, haha :D  

Zabieg trwał z 10 minut - bardzo szybko, a efekty powalające! Zabieg wykonuje się na mokrych włosach - suche końcówki szybciej schną i właśnie one wypalają się podczas zabiegu. Zaraz po zabiegu zauważyłam że moje włosy stały się błyszczące, a po rozdwojonych ani śladu ❤️ A najlepsze jest to że nie musiałam rezygnować z długości! BAAAAAJKA! 






Dlaczego na porządną regenerację i odświeżenie koloru wybrałam akurat to miejsce? Instytut Claria Chorzów ma bardzo dobre opinie które najzwyczajniej w świecie przekonały mnie do wizyty :) 


Teraz z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że POLECAM! Regeneracja zniszczonych włosów ogniem to fantastyczna opcja dla kobiet, które nie chcą rezygnować z długości którą zapuszczały przez lata :)  Pani Kasia fryzjerka jest profesjonalistką, wie co robi i można to wyczuć na każdym kroku - pozdrawiam :)


Cennik zabiegów fryzjerskich w Claria w Chorzowie znajdziecie na ➡️ Booksy.com

4 komentarze :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.