Wiosenne aranżacje do kuchni | Spring kitchen decor


Właśnie rozpoczęła się majówka, a to oznacza że w końcu znajdziemy czas na to aby zaprosić wiosnę do kuchni. Nie mam tutaj na myśli kolorowych potraw czy brania pędzla malarskiego do ręki żeby w szale zmian przemalować kuchnię na inny kolor. Zostańmy przy mniejszych, ale równie imponujących wiosennych metamorfozach kuchni dzięki DEKORACJOM. Czasem wystarczy tak niewiele by na nowo ożywić kolorem pomieszczenie :)


Pomysły na wiosnę w kuchni:

1. Zadbaj o wiosenne akcenty w nakryciu stołu - możesz użyć świeżych gałązek z ogrodu, aby dodać trochę zieleni. Dzięki temu pomysłowi od razu będzie się przyjemniej zasiadać do stołu - i to nie tylko w niedzielne obiadki :)

Take care of spring accents in covering the table - you can use fresh twigs from the garden to add some greenery. Thanks to this idea, it will be easier to sit down at the table at once - and not only on Sunday dinners :)
Złoty pierścień na serwetkę znajdziesz na VeeYoo
Gold napkin ring you'll find in VeeYoo shop.


2. Stół nakryj nowym obrusem w jasnych barwach - jak żółty, kremowy, różowy czy brzoskwiniowy. To właśnie na tle takiego nakrycia stołu świeże kwiaty w wazonie komponują się najbardziej wyraziście.

Cover the table with a new cloth in bright colors - like yellow, cream, pink or peach. It is against the background of such a table setting that the fresh flowers in the vase blend in the most expressive way.3. Na ścianach powieś plakaty z wiosennymi grafikami lub tekstami - dzięki temu zabiegowi ożywisz ściany, ale też w świetny sposób możesz wyrazić siebie i to co chodzi Ci po głowie. W końcu to Twój dom! Pokaż to :)

Hang posters with spring graphics or texts on the walls - thanks to this treatment you will revive the walls, but also in a great way you can express yourself and what's going on in your head. After all, it's your home! Show it :)


4. Codziennie świeże kwiaty w wazonie
Daily fresh flowers in a vase5. Pokrowce na krzesła - coś co jeszcze do niedawna było używane tylko na imprezach jak wesele, teraz zostaje przemycane do wyposażenia domu. Jest to dobry patent na zakrycie krzesła, gdy jest już porządnie zużyte i potrzebuje szybkiej renowacji :) Kto nie ma takiego krzesła w domu któremu przydałoby się przykrycie? ;) Mimo przemytu do kuchni, polecam też przemycić do ogrodu! ❤️

Chair covers - something that until recently was only used at parties like weddings, now it's smuggled into the home furnishings. It is a good patent for covering the chair when it is already properly worn and needs a quick renovation :) Who does not have such a chair in a house that would have a cover? ;) Despite smuggling into the kitchen, I also recommend smuggling into the garden! ❤️ VeeYoo chair covers

If you're interested in items which appeared in blogpost you can check VeeYoo Reviews firstly.

Moreover you will find there items for pets, bed & bath like VeeYoo Bathrobe which are super cute and elegant - examples below:
3 komentarze :

  1. świetne pomysły, ja niestety nie mogę sobie pozwolić na jakąkolwiek aranżację. brak miejsca, wszystko jest pościskane :/

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiosenne aranżacje są przepiękne, takie optymistyczne i kolorowe!
    Warto też wprowadzić taki dodatek jak ramki na zdjęcia.
    Ogromny wybór ramek w różnych kolorach odszukacie na stronie: https://www.ramka.pl

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.