Wygodna stylizacja na lotnisko


Na początku rozwiewam wątpliwości, na razie nigdzie się nie wybieram. Przynajmniej samolotem ;) Moja komórka już tak zamula z nadmiaru zdjęć mojej "pięknej facjaty" (eee każda ilość GB pamięci jest dla mnie za mała na robienie zdjęć hahahah :D) że musiałam w końcu zrobić porządek! A przy okazji znalazłam mini sesję z lotniska przed wylotem do Turcji. Tak wiem, dziwne miejsce na zdjęcia ale przy 2 godzinnym opóźnieniu różne szalone rzeczy przychodzą do głowy - byleby zająć czymś czas. Sfotografowałyśmy z Klaudią mój kombinezon Bonprix w szaro-białe paski. Jest mega wygodny i ładnie wydłuża nogi, dlatego wybrałam go w podróż samolotem. Pod niego krótki top i kapelusz. Kapelusz nie jest do końca częścią stylizacji. Po prostu zawsze zabieram z sobą kapelusze na pokład samolotu żeby nie pogniotły się w walizce hihi ;)


My mobile photo is so sloppy with the excess of photos of my "beautiful face" (eee any amount of GB memory is too small for me to take pictures lol :D) that I had to finally clean up! And by the way, I found a mini photoshoots from the airport. Yes, I know. A strange place for photos but with a 2-hour delay, various crazy things come to mind - if only to take time. We photographed with Klaudia my Bonprix jumpsuit in gray and white stripes. It is mega comfortable and nicely lengthens legs, which is why I chose it for an airplane journey. Below him a short top and hat. The hat is not quite part of the styling. I just always take hats with me on the board so that they do not get lost in the suitcase;)


Walizka | suitcase: www.supergalanteria.pl
Buty | Shoes: Renee
Kapelusz | Hat: Szaleo.pl
4 komentarze :

  1. Jestem bardzo na tak jeśli chodzi o ta stylowke ;) pozdrawiam i zapraszam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo przyjemny styl ubierania. Prawdopodobnie jest też wygodny a to jeśli chodzi o lotnisko jest najważniejsze. Wiadomo,że na lotnisku nie czeka się 15 minut tylko często kilka godzin więc w pierwszej kolejności dbamy o wygodę. Stylówka jednak robi wrażenie jak najbardziej ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajna stylizacja ale jeszcze ciekawsze buty - brakuje przybliżenia na nie :) Co to za model?

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.