Wygodna stylizacja na lotnisko


Na początku rozwiewam wątpliwości, na razie nigdzie się nie wybieram. Przynajmniej samolotem ;) Moja komórka już tak zamula z nadmiaru zdjęć mojej "pięknej facjaty" (eee każda ilość GB pamięci jest dla mnie za mała na robienie zdjęć hahahah :D) że musiałam w końcu zrobić porządek! A przy okazji znalazłam mini sesję z lotniska przed wylotem do Turcji. Tak wiem, dziwne miejsce na zdjęcia ale przy 2 godzinnym opóźnieniu różne szalone rzeczy przychodzą do głowy - byleby zająć czymś czas. Sfotografowałyśmy z Klaudią mój kombinezon Bonprix w szaro-białe paski. Jest mega wygodny i ładnie wydłuża nogi, dlatego wybrałam go w podróż samolotem. Pod niego krótki top i kapelusz. Kapelusz nie jest do końca częścią stylizacji. Po prostu zawsze zabieram z sobą kapelusze na pokład samolotu żeby nie pogniotły się w walizce hihi ;)


My mobile photo is so sloppy with the excess of photos of my "beautiful face" (eee any amount of GB memory is too small for me to take pictures lol :D) that I had to finally clean up! And by the way, I found a mini photoshoots from the airport. Yes, I know. A strange place for photos but with a 2-hour delay, various crazy things come to mind - if only to take time. We photographed with Klaudia my Bonprix jumpsuit in gray and white stripes. It is mega comfortable and nicely lengthens legs, which is why I chose it for an airplane journey. Below him a short top and hat. The hat is not quite part of the styling. I just always take hats with me on the board so that they do not get lost in the suitcase;)


Walizka | suitcase: www.supergalanteria.pl
Buty | Shoes: Renee
Kapelusz | Hat: Szaleo.pl
5 komentarzy :

 1. Jestem bardzo na tak jeśli chodzi o ta stylowke ;) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo przyjemny styl ubierania. Prawdopodobnie jest też wygodny a to jeśli chodzi o lotnisko jest najważniejsze. Wiadomo,że na lotnisku nie czeka się 15 minut tylko często kilka godzin więc w pierwszej kolejności dbamy o wygodę. Stylówka jednak robi wrażenie jak najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajna stylizacja ale jeszcze ciekawsze buty - brakuje przybliżenia na nie :) Co to za model?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio spędziłam na lotnisku kilka godzin. Wygodna stylizacja bardzo pomogła mi przetrwać ten czas.

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.