Flounce | Falbaniasta


To jeden z moich ulubionych modeli sukienek. Dużo falban, dużo czerwieni achh ❤️ Falbaniasta sukienka NA-KD jest niesamowita i od razu gdy ją rozpakowałam, pokochałam! Kojarzy mi się z Hiszpanią, tańcami latynoamerykańskimi ❤️Wystarczą delikatne dodatki i już mamy niebanalną stylizację. Musimy jednak pamiętać, że taki typ sukienki nie będzie pasować do każdej sylwetki, bo falbany mają to do siebie że z automatu pogrubiają. Mimo to nie bójmy się jej nosić, bo lato jest stworzone dla takich sukienek :) 


This is one of my favorite types of dresses. A lot of frills, a lot of red achh ❤️ Flounce dress NAKD.com is amazing and immediately when I unpacked it, I loved it! I associate with Spain, Latin American dances ❤️It gives me delicate additions and we already have remarkable stylization. However, we must remember that this type of dress will not fit every figure, because the flounces have it to themselves that thicken. Even so, do not be afraid to wear it, because summer is created for such dresses :)


 Falbaniasta sukienka | Flounce dress: NAKD
 Buty  | Shoes : Renee.pl
Zegarek | Watch: Henry London
KOD RABATOWY NAKD: Sandinax20 - z tym kodem otrzymacie 20% rabatu na nieprzecenione produkty w sklepie NAKD.com
3 komentarze :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.