Mornings are cold | Poranki są chłodne


Poranki nadal są chłodne... ale się zafiksowałam na tej pogodzie! Niejeden wykładowca na mojej uczelni powiedziałby, że to diagnostyczne heheszki :D ALE CO JA PORADZĘ ŻE PORANKI JESZCZE SĄ CHŁODNE?! To uroki wiosny :) Nie mówię, że złe... bo można pobawić się stylizacją :)

Mornings are still cold... but I fixed up in this weather! More than one lecturer at my university would say that it's diagnostic lol :D BUT WHAT CAN DO THAT THE MORNINGS ARE COLD NOW?! It's the charm of spring :) I'm not saying that it's bad... because you can play with your outfit :)

Nie trudno się domyślić, że ta bluza to dla mnie number 1! :D Need money, not friends. Tekst na miarę XXI wieku ❤️ Chyba w życiu każdego człowieka przychodzi taki czas, gdy chce się wykrzyczeć swoją frustrację, a szczere do bólu teksty na ubraniach świetnie się do tego nadają ;)

It's not hard to guess that this sweatshirt is number 1 for me! :D Need money, not friends. 21st century text ❤️ I guess in every person's life comes a time when you want to shout your frustration, and sincere texts on the clothes are great for this ;)


Do tej sportowej stylizacji świetnie spisał się zegarek Lilienthal Berlin - Urbania. Nazwa mówi sama za siebie. Design w miejskim stylu, prostota i elegancja. I najważniejsze! Zaprojektowane w Niemczech i wyprodukowany w Niemczech - nieczęsto się już to zdarza. Szacun :)

The watch Lilienthal Berlin - Urbania did a great job for this sporty stylization. The name speaks for itself. Design in urban style, simplicity and elegance. And the most important! Designed in Germany and produced in Germany - this is not often the case. Respect :)Białe botki | Shoes: Renee.pl
Okulary przeciwsłoneczne | Sunglasses: Born86.pl
Plecaczek | Bag: Manzana
Zegarek | Watch: Lilienthal Berlin
Czapka | Winter hat: Bsides

2 komentarze :

  1. Świetna stylizacja. Bardzo podoba mi się taki sportowy look :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ale piękna stylizacja! :* Fajnie dobrane dodatki pod czerń :D
    Zaobserwowałam Twojego bloga i będę tutaj wpadać wcześniej, byłoby bardzo miło, gdybyś się odwdzięczyła :*
    http://luxwell99.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.