Ślub w planie łooooo panie! - NOWA SERIA NA BLOGU


Witam Was na oficjalnym otwarciu NOWEJ SERII na blogu: "ŚLUB W PLANIE"


Zabrzmiało poważnie... ale będzie różnie: raz prześmiewczo, raz na serio - każdy znajdzie coś dla siebie w temacie ŚLUBU! :) Jedno jest pewne! Będzie to najbardziej praktyczna i zarazem merytoryczna zakładka na blogu Sandina. Znajdziecie tutaj wszystko co uznam za potrzebne, gdy już sama przebiję się przez natłok informacji których potrzebuję do organizacji własnego ślubu. Chcę Wam trochę ułatwić to zadanie i dzielić się weselnymi inspiracjami :) 

W końcu sama za 1,5 roku biorę ślub! Ciągle nie mogę uwierzyć, że to się dzieje ❤ Na dzień dzisiejszy wyszłam cało z walki o salę, zespół i fotografów. Mam nadzieję, że cało i zwycięsko, ale to okaże się w dniu ślubu <boisię> Do tego przede mną do załatwienia pełno "dupereli". Damy radę? ;)

Czasem zasypię Was też moimi anegdotkami (albo raczej wyładowaniem się) po nieudanych lub dziwnych akcjach :D Ta cała organizacja wesela może nas kosztować sporo nerwów. Szczególnie gdy Polaki cebulaki rezerwują sale z 3 letnim wyprzedzeniem... Może od razu po komunii poproście rodziców by Wam zarezerwowali ładną sale weselną, tak będzie prościej hahaha :D Nie wiem skąd ta głupia moda, ale utrudnia ona wiele: szczególnie gdy szukamy sali ładnej w rozsądnej cenie. 

Seria będzie w języku polskim - chcę aby posty były jak najbardziej zbliżone do polskich realiów. Dlaczego? Bo... nie każdy pomysł zaczerpnięty z zachodu będzie warty uwagi i możliwy do zrealizowania w Polsce i nie wszystko zostałoby zrozumiane przez obcokajowców, jak np. śmiechowe przesądy których obcokrajowiec nie zrozumie lub nawet nie ma o nich pojęcia ;)Wszystkie pomysły i porady w komentarzach są mile widziane, bo co dwie głowy to nie jedna ❤


JESTEŚCIE GOTOWE BY TOWARZYSZYĆ MI W NOWEJ PRZYGODZIE? :)3 komentarze :

  1. Powodzenia w planowaniu. Najwazniejsze to niczym sie nie przejmowac, bo to tak naprawde pierdoly :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Super sama mam podobny dział na blogu, choć zaraz będę 5 lat po slubie 🙈

    OdpowiedzUsuń
  3. Tera jest na mega topie organizacja ślubów plenerowych. Cudna sprawa!

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.