Interesting or boring handbag today? Up to you! :)


Odpowiednie dodatki do stylizacji to więcej niż połowa sukcesu! Zgadzacie się ze mną? :) Jednym z tych dodatków, które nadają uroku i charakteru naszym ubraniowym połączeniom jest TOREBKA! Zwykle na co dzień wybieramy te stonowane w klasycznych wzorach. Jednak od czasu do czasu warto za pomocą torebki wyrazić swój nastrój lub po prostu co w głowie akurat nam siedzi! Dziś do stylizacji ubierasz znów tą samą torebkę co wczoraj i przed przed wczoraj, czy coś odjazdowego, kolorowego? Zależy od Ciebie ;) Mam dla Was kilka ciekawych modeli torebek ze sklepu Zaful.com które rozbudzą w Was miłość do ciekawych, pełnych humoru torebek :) 


The right styling accessories are more than half of the success! Do you agree with me? :) One of those accessories that give the charm and character to our clothing mixes is HANDBAG! Usually, on a daily basis, we choose those ones in classic designs. However, from time to time it is worth expressing your mood with a handbag or simply what's in our heads! Today, do you dress again the same bag as yesterday and before yesterday, or something cool and colorful? Up to you ;) I have for you some interesting models of handbags from the Zaful.com store that will awaken in you the love for interesting, humorous bags :)

Novelty Camera Shaped Cross Body Bag - White And Black


News Boy Embroidered Box Handbag - Light Brown
Faux Leather Radio Shaped Crossbody Bag - Black
Funny Pineapple Shaped Crossbody Bag - Yellow
Novelty Cupcake Shaped Crossbody Bag - Pink
Envelope Print Chain Crossbody Bag - White

2 komentarze :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.