Red floral vibesHej Kochani! :* Mam dla Was trochę kwiatowych klimatów prosto z przepięknej wyspy Korfu. Byłam na niej w maju (jak już wiecie, bo co jakiś czas bombarduję Was zdjęciami :D ) i z racji, że było jeszcze przed sezonem miałam okazję zobaczyć po raz pierwszy na greckiej wyspie te oto czerwone kwiaty! Wyglądały jak szczotki do mycia butelek, hihi ❤ Kilka dni później nie było po nich śladu... Gdy tylko zobaczyłam je na drzewach powiedziałam: " Ubieram czerwoną kiecę i chcę mieć z nimi zdjęcia! ". Chyba wyszło całkiem fajnie, co myślicie? :)


| Hey! :* I have some floral vibes for you from the beautiful Corfu island. I was there in May (as you know, because I occasionally bombarded you with pics :D) and because it was still before the season I had the opportunity to see for the first time on the Greek island these red flowers! They looked like brushes for washing bottles, hihi ❤ A few days later there was no trace after them ... As soon as I saw them on the trees I said, "I'm wearing a red dress and I want to have taken a photo with them!" I think it came out pretty cool, what do you think? :)


Sukienka | Dress: Zaful
Okulary | Sunnies: Hawkersco.com 
Zegarek | Watch: Timex6 komentarzy :

 1. Zdjęcia wyszły przepięknie
  A Ty wyglądasz zjawiskowo w tej sukience

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładna sukienka i świetne fotki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Stylizacja przepiękna , świetna opalenizna ! Będe dowiedział cześciej !

  Www.christophermakowski.com
  Krzysztof

  OdpowiedzUsuń
 4. świetnie w niej wyglądasz :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ciekawe te kwiaty jak szczotki ;) Sukienka sliczna :)

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.