Czy da się umyć bez wody i ręcznika? RECENZJA: Sucha pianka do ciała PUMP IT UP


Hej Kochani! :* Ile to razy dopadła nas w życiu sytuacja kryzysowa, gdzie odświeżenie się było potrzebne od zaraz, a tu wody brak? Zapewne nie jedną z nas spotkała taka sytuacja... podczas długiej podróży, festiwalu lub pobytu na kempingu, gdzie ciężko jest wziąć pełną, przyjemną kąpiel. Przypominasz sobie? ;)

Na szczęście ktoś wymyślił innowacyjny produkt, który odświeża ciało bez użycia wody, a dzięki specjalnej formule szybkiego wysychania wchłania się bez użycia ręcznika. Brzmi kosmicznie! Dlatego postanowiłam się przekonać czy taka pianka działa na własnej skórze - dosłownie! (spokojnie, nie zamieniłam tradycyjnego prysznica na wyłącznie piankę i Wam też radzę tego nie robić :D ) 


DZISIAJ RECENZJA SUCHEJ PIANKI DO CIAŁA "Pump it up Women" o zapachu maliny :)


Jak działa?

Sposób nałożenia jest wygodny i prosty. Wystarczy nacisnąć dyfuzor, który zrobi nam z płynu piankę i już możemy ją nałożyć na ciało. Produkt ma właściwości bakteriobójcze, faktycznie zabija nieprzyjemny zapach potu i delikatnie nawilża ciało. Pięknie pachnie maliną. 

Co o tym myślę?

Wydaje się to być świetnym produktem zastępczym dla wody do czasu, gdy nie mamy szansy na wzięcie tradycyjnej kąpieli. Na pewno sprawdzi się po siłowni, dla odświeżenia w długiej podróży. Hm...a nawet na co dzień! Zamiast żelu antybakteryjnego do rąk. Daje krótkotrwały efekt odświeżenia i na pewno nie może nam zastąpić prysznica tradycyjnie - wodą ;) Pamiętajmy o tym :) 


Gdzie ją znajdziesz?

Znajdziesz ją w sklepie online ➡ mycosmetics.pl


UŻYWACIE CZASEM TAKICH "UŁATWIACZY ŻYCIA"? :)

2 komentarze :

  1. całkiem fajny produkt który fajnie może się spisać właśnie na urlopie pod namiotem czy w podróży ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Na ekstremalne warunki jak znalazl :)

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.