Realash Orphica ODŻYWKA DO BRWI I RZĘS - recenzja

orphica realash opinie

Piękne i długie rzęsy - ach to marzenie każdej z nas. Ostatnio w moje ręce do wpadła odżywka do rzęs i brwi Realash od Orphica. Nie bez powodu wspomniałam o brwiach, bo stosowałam tą dedykowaną odżywkę do rzęs również po to by mieć gęste brwi ;) Jak się okazuje odżywki do rzęs to ostatnio MUST HAVE w kosmetyczce - takie mam przynajmniej wrażenie po tym jak dziewczyny biją się o te produkty na wyprzedażach :D Odżywka to na pewno super sposób na piękne rzęsy bardziej naturalnym sposobem niż przedłużanie w salonie. Jednak którą wybrać by była skuteczna i nie wydać pieniędzy na marne? 

ZAPRASZAM WAS NA RECENZJĘ, w której dowiecie się czy Realash jest warta swojej ceny , a opinie które znajdziemy na jej temat w internecie wiarygodne.


Po mojej ostatniej niefortunnej kuracji jedną z odżywek, o której Wam wspominałam, na jakiś czas odstawiłam wszystkie odżywki dla moich rzęs. Przez ten czas rzęsy powróciły do naturalnego ładu, ale też stały się rzadsze. Przestały się też tak ładnie podkręcać jak lubię...wtedy stwierdziłam, że czas znów je "ulepszyć", bo przecież gorzej na pewno nie będzie :) ODŻYWKA DO RZĘS REALASH ma w sobie naturalne składniki (m.in nagietek, tatarak), które jak najbardziej mają zminimalizować ryzyko uczulenia czy podrażnień. Tak naprawdę to właśnie skłoniło mnie do jej wyboru. Producent zapewnia, że dzięki naturalnym składnikom produkt powinien nie uczulać i faktycznie nie uczulił mnie! STOSOWANIE:

Odżywkę stosowałam przez miesiąc. Codziennie przed snem po dokładnym usunięciu makijażu rysowałam cienką kreskę nad górnymi rzęsami i punktowo w miejscach gdzie miałam przerzedzone brwi. To starcza by uzyskać w ciągu miesiąca całkiem fajne efekty. Odżywki jest 3ml ale myślę, że spokojnie starczy jej na co najmniej 2 miesięczną kurację :)


KIEDY SĄ WIDOCZNE EFEKTY?

Pierwsze efekty zauważyłam już po 2 tygodniach. Ostatecznie po miesiącu stosowania moje rzęsy ładnie się odżywiły i zagęściły. Odżywka pomogła również na ubytki w brwiach. Nie zauważyłam jakiegoś piorunującego wydłużenia rzęs, ale moje rzęski mają akurat tendencję do zagęszczania się po takich kuracjach, więc to u mnie norma. Najbardziej jednak cieszy mnie fakt, że moja siostra chodzi za mną i ciągle nie umie się nadziwić, że mam tak gęste rzęsy po tej odżywce haha :) Mówi, że widać to z odległości że jest ich więcej hahaha :D O to właśnie chodziło!


MOJA OPINIA:

Już na samym początku wspomniałam o cenie. Realash (kupisz TU) kosztuje 150zł, to dość sporo nawet porównując cenę innych odżywek, których cena kręci się wokół 100zł. Mimo to myślę, że Realash jest tego warta! Super sprawą jest to, że nie uczuliła mnie i nie zostawia czerwonej krechy na powiece, co jest bardzo częste w przypadku stosowania odżywek innych producentów (na blogu znajdziecie jedną moją niepochlebną opinię o pewnej odżywce przy której musiałam przerwać kurację). Realash Orphica jest delikatna dla oka, ale równie skutecznie działa <3 

orphica opinie efekty2 komentarze :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.