To be fashionable in pyjamas || Być modnym w piżamce - NewChic wishlist


Hejka! :* Tym razem do stworzenia posta zainspirował mnie pewien chłopak, którego spotkałam w centrum handlowym. Nie byłoby w nim nic ciekawego, gdyby nie fakt że wśród ludzi chodził w ONESIE! Jednoczęściowej piżamce w kształcie tygryska. Brawo za odwagę, ja w takiej piżamie nie ruszyłabym się dalej niż z łóżka do lodówki :D Ale to dało mi do myślenia! Przecież idąc spać (lub niekoniecznie spać :D) też się stroimy! Raz zaszywamy się w Onesie po uszy z ciepłą herbatką, a raz ubieramy na siebie "wabik" w postaci  koronkowych halek i koszuli nocnych. Zapraszam Was na przegląd piżamek od NewChic z których nie chce się nigdy wychodzić bo są tak milusie i tak słodziutkie! :) 
|| Hello! :* This time, to create a post inspired me a boy, whom I met at the shopping centre. There would be nothing in it, if not for the fact that among people walked in onesie pyjama! One-piece pajamas in the shape of a tiger. Bravo for his courage, I would never move out the bed in the pyjama. The longest way it would be bed-fridge  :D But it got me thinking! When we're going to sleep (or not necessarily sleep :D) want to look good! Once we wear Onesie and stay in bed with tea, and once we dress each other "bait" in the form of lacy petticoats and nightdress. I invite you to post with pyjamas inspo from NewChic.com website, which you won't to take off, because they are so cuddly and so so sweet! :)
PIŻAMKI || PYJAMAS ➡ CLICK
KOCE z rybim ogonem || FISHTAIL BLANKETS ➡ CLICK

3 komentarze :

  1. Te koce-syrenki są dość fajne - super spędzać czas z kubeczkiem grzanego winka, dobra książka lub laptopikiem i blogiem przed oczyma, w takim mega designerskim kocyku. :)

    Pozdrawiam cieplutko i dodaję do obserwacji. :)

    Kalamira92 blog

    OdpowiedzUsuń
  2. Lovely post dear! Have a great weekend! xx

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.