2017 calendar and planner - PRINTABLE || Kalendarz i planer 2017 do pobrania i wydrukowania
Hej hej! W roku 2016 dość długo szukałam planera i kalendarza w jednym, który pozwoliłby mi jak najwygodniej zorganizować sobie dzień i pracę jako blogera. Dlatego w tym roku wpadłam na szalony pomysł, aby kalendarz zrobić samemu :) Szalony, bo spędziłam nad nim więcej czasu niż przypuszczałam :| - jak zawsze chciałam by wszystko było idealnie, więc siedziałam nad nim godzinami. Aby mój wysiłek nie poszedł na marne udostępniam Wam stworzony przeze mnie PLANER i KALENDARZ na rok 2017.


Do pobrania w PDF ➡ http://s000.tinyupload.com/?file_id=73349360905478874031  (podgląd na dole postu)

◾Możecie go wydrukować i powiesić na ścianie lub spiąć w książeczkę. 
◾Każdy dzień miesiąca ma osobną rubrykę, gdzie możecie wpisywać sobie zadania na ten dzień lub posty, które chcecie napisać. 
◾Na dole jest miejsce na cele, które chcecie osiągnąć w danym miesiącu (blogerzy!tam może znaleźć się liczba wyświetleń, którą chcecie zdobyć lub współprace, które chcecie podjąć :))  

Na razie podsyłam w wersji angielskiej, ale polska będzie już na dniach.  Jest bardzo prymitywna i nie tak ładna jak angielska, bo stworzyłam ją na samym początku, ale spróbuję jakoś udoskonalić i Wam podesłać :) Miłego wypełniania swoich planów i marzeń :* 


|| Hey! :* In 2016 I was looking for a planner and calendar, which would allow me to arrange my day and work as blogger the most comfortable as it's possible. That's why this year I came up with the crazy idea to do the calendar myself :) Crazy idea, because I spent more time doing that than I though :| - As always I've wanted everything to be perfect, so I was creating it for hours. I hope I didn't waste my time, so now I'm publishing you my PLANNER and CALENDAR 2017 to download.


Download calendar ➡  http://s000.tinyupload.com/?file_id=73349360905478874031

◾You can print it and hang on the wall or fasten in the booklet.
◾Every day of the month has a separate box, where you can write a task for the day or posts, which you want to write.
◾On bottom there's a place for the monthly goals, which you want to achieve in a given month (bloggers! Write there a umber of views you want to gain or collaborations you want to get :))


I hope you'll fill out all your plans and dreams :*


2 komentarze :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.