Pokażcie swoje torebki! KONKURS -Portfel w torebce- i regulaminHej Kochani!

 Zachęcam Was do wzięcia udziału w konkursie pod tytułem "Portfel w damskiej torebce". Zadaniem konkursowym jest przedstawienie tematu "Portfel w damskiej torebce, co mu towarzyszy?" za pomocą zdjęcia :) Do wygrania super nagroda - elegancki, minimalistyczny portfel ze skóry z www.supergalanteria.pl :)


Jedyne co musisz zrobić to zamieścić zdjęcie swojej torebki z portfelem na Instagram lub pod postem konkursowym na Facebook na fanpage'u https://www.facebook.com/SandraWieczorekPhotography/?fref=ts i kreatywnie podejść do tematu :) 


Na koniec, jeśli bierzesz udział w konkursie na Insta polub:

 1.@sandina95 oraz Supergalaneria.pl na FB https://www.facebook.com/Supergalanteria/?fref=ts

 2. Dodaj zdjęcie konkursowe z 2 hashtagami: #towarzysztorebki i #swiatsandiny
 


lub jeśli bierzesz udział na FB:


i dodaj zdjęcie konkursowe


POWODZENIA! :*
Ps. Przed udziałem zapoznaj się z regulaminem :) [klik, żeby powiększyć]
EDIT:

Wyłonienie zwycięzcy okazało się bardzo trudnym zdaniem dla jury, ponieważ przesłaliście do konkursu wiele przepięknych prac <3 Niestety, zwycięzcę musieliśmy wybrać tylko jednego. Tym razem za najbardziej pomysłowe podejście do tematu nagrodę otrzymuje PAULINA MARZEJAN ! :)
Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt :)

Pozostałym uczestnikom bardzo dziękuję za zaangażowanie! :* Zdecydowanie macie głowy pełne pomysłów i myślę, że wykorzystacie je w niejednym konkursie :) Obserwujcie facebook'a, bo już niedługo pojawi się dla Was kolejny konkurs z fajnymi nagrodami :* Miłego dnia Kochani! :*


1 komentarz :

  1. O kurczę ale fajnie! Jutro robię fotę i biorę udzial xD

    www.justcleo.pl

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.