Wygodne outfity na bazie dresu ze sklepu FemmeLuxe | Cozy outfits from FemmeLuxe store

z czym łączyć dresową bluzę z kapturem? modne stylizacje na co dzień

Pora wskoczyć w ciepłe outfity, które idealnie skomponują się z ciepłą herbatką w ręku i otulą w chłodne dni. Dziś mam dla Was dwie wygodne propozycje stworzone na bazie dresów. Swobodnie możecie korzystać z nich na co dzień. Jedna stylizacja jest bardziej wyjściowa, a druga sprawdzi się jako zestaw po domu. Większość prezentowanych tu produktów znalazłam w sklepie FemmeLuxe.
|| It's time to jump into warm outfits that will perfectly match with warm tea in hand on cold days. Today I have two comfortable proposals for you, which are based on tracksuits. You can freely wear them every day. One outfit is more casual, and the other will be perfect as an home set. I found most of the products presented here in the FemmeLuxe store.

Wygodne stylizacje na bazie dresu


W szafie mam niewiele bluz z kapturem, ale na tą wyjątkowo się zdecydowałam. Dlaczego? Urzekł mnie ten kolor niczym spadające liście z drzew. Idealny akcent do jesiennych stylizacji. Bluzę połączyłam z założyłam modnymi teraz czarnymi spodniami z rozcięciami. Materiał jest dość elastyczny, dlatego okazały się idealne na długi spacer. Z racji, że trasa była dość wyboista to na nogi założyłam sneakersy Renee, ale myślę, że te spodnie świetnie będą się też prezentowały z botkami na obcasie. Polecam taką casualową wersję :)

|| I don't have a lot of hoodies in my wardrobe, but I decided on this one. Why? I was captivated by this color like leaves falling from trees. The perfect accent for autumn outfits. I combined the sweatshirt with the now fashionable black pants with slits. The fabric is quite flexible, so it turned out to be perfect for a long walk. Due to the fact that the route was quite bumpy, I put on Renee sneakers on my feet, but I think that these pants will also look great with high heels. I recommend such a casual version :)

brzoskwiniowa bluza z kapturem - jak nosić?

brzoskwiniowa bluza z kapturem - jak nosić?

Szary dresowy komplet to coś co świetnie sprawdza się u mnie jako ubranie po domu. Jest wygodny i dobrze się prezentuje. Materiał jest trochę lżejszy niż ma typowy dres, dlatego chodząc po domu  nie musimy się bać, że za bardzo się w nim zgrzejemy przy odpalonych zimą grzejnikach. Nawet z narzuconym na dres kardiganem prezentuje się świetnie. Polecam iść w takie komplety w neutralnych barwach :)

|| A gray sweatshirt set is something that works great for me as an home like outfit. It is comfortable and looks good. The fabric is a bit lighter than a typical tracksuit, so when you walk around the house, you don't have to be afraid that you will get too hot in, when the heaters are lit in winter. Even with a cardigan thrown over a tracksuit, it looks great too. I recommend going in such sets in neutral colors :)

szary dresowy komplet modne stylizacje

You can also check out such interesting categories with clothes as:

White dresses - if you're looking for perfect white dress for the date or night out with friends
Black dresses - chic bodycon dresses in Hollywood style. Perfect for every occassion
Denim shorts - something nice to mix with oversized sweaters and tights

 - wpis powstał we współpracy ze sklepem FemmeLuxe -
( in collaboration with FemmeLuxe store)

1 komentarz :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.