POWRÓT DO SZKOŁY 2021 - co kupić? Zobacz praktyczne, modne i tanie artykuły szkolne dla ucznia

tanie artykuły szkolne online - co warto kupić?

Lada moment i znowu zacznie się szkoła. Nie wiadomo jeszcze czy powrót do szkoły we wrześniu 2021 będzie taki jak dawniej. Być może dzieciaki spotkają się w salach lekcyjnych, a może na lekcjach online. Jedno jest pewne - w obu przypadkach dobrze jest na nowo wyposażyć swoje dziecko w podstawowe artykuły szkolne, ale również takie na miarę dzisiejszych czasów, czyli wszystko co jest potrzebne do zdalnego nauczania

Tutaj wchodzi też dla rodzica największa zagwozdka! Powrót do szkoły może nieść za sobą wiele stresu, a Ty przecież chcesz aby dla Twojego dziecka był jak najprzyjemniejszy. Dlatego sprawdź produkty szkolne które wpisują się w najnowsze trendy, pięknie wyglądają, są praktyczne, a przy tym w przystępnej cenie. 

Zapraszam na wpis, gdzie znajdziesz tanie artykuły szkolne online i z łatwością zamówisz wprost do swojego domu.


Powrót do szkoły 2021 - wyjątkowe artykuły szkolne, które kupisz tanio i online


Niezbędnik ucznia na lekcje w szkolnej ławce


Zeszyty, piórniki, notesy to must have. Teraz znajdziesz okładki w designerskie wzory, ale również te z najpopularniejszymi bohaterami kreskówek. Od razu przyjemniej zagląda się do takiego notesu :) Do tego podkreślacze, markery, mazaki - to wszystko pozwala na efektywną naukę, bo ułatwiają zapamiętywanie. Kolory, wzory i ładne naklejki szczególnie sprawdzą się przy taktyce notowania jaką jest "mapa myśli - ta szczególna forma notowania zwiększa efektywność pracy i zapamiętywania. 

Podkreślone wielobarwnie frazy łatwiej są zapamiętywane i uczeń szybko może do nich wrócić podczas nauki. Nie zapomnij też o bloku, farbkach i pędzlach. Przydadzą się na lekcjach plastyki.


Tanie artykuły szkolne online - zeszyty, notesy i kredki


fajne piórniki gdzie kupić online


Klikając w link poniżej znajdziesz przedmioty ze zdjęć:
- tanie przybory szkolne 
- zeszyty w designerskie wzory


Plecak, torba czy tornister - co lepsze dla Twojego dziecka?


Podręczniki w czymś trzeba nosić. Zapamiętaj prosta zasadę: im lżejszy sam w sobie tym lepiej. Najzdrowszy dla pleców maluchów i nastolatków od lat jest ten sam model plecaka - tornister z usztywnianym wkładem. Ciężar zawartości jest wtedy odpowiednio rozłożony na cały odcinek pleców dzięki czemu uchronisz swoje dziecko przed przeciążeniem ramion i wadami kręgosłupa, który i tak jest nadmiernie przeciążany podczas wielu godzin siedzenia. Przy wyborze zwróć też uwagę czy plecak wyposażony jest w elementy odblaskowe dla bezpieczeństwa Twojego dziecka - np. jak tornister Xiaomi Mitu Rabbit.

Zatem zapewnij więcej zdrowia wyposażając swoje dziecko w dobrze wyprofilowany tornister lub plecak w drodze do i ze szkoły. Teraz dostępne są w różnych kolorach i wzorach - najczęściej wybierane to te w postaci z bajek lub gier jak plecak Minecraft. Zwróć też uwagę na to, że tornister lub plecak to zakup na lata, dlatego dobrze aby wzór podobał się Twojemu dziecku :)

Przejrzyjcie na stronie razem tornistry oraz plecaki szkolne i dokonajcie razem wyboru :)
Tani tornister gdzie kupić online
 Niezbędnik ucznia do lekcji zdalnych


Zakładając, że od poprzedniego roku macie już w domu dobrego laptopa lub komputer to na czele listy powinna znaleźć się porządna drukarka atramentowa. To sprzęt który przyda się nie tylko Twojemu dziecku podczas lekcji zdalnych, ale również Tobie jako wyposażenie domowego biura.Przy wyborze kieruj się kilkoma wskazówkami:

- sprawdź czy drukarka posiada funkcję druku dwustronnego, co często się przydaje przy drukowaniu dużej ilości stron do druku. Ta funkcja pozwoli Ci na to by nie martwić się obracaniem kartek za każdym razem. Przy druku dwustronnym książka "złoży" się sama :)

- rozdzielczość: do drukowania tekstu wystarczy Ci już 600x600 dpi, ale jeśli wiesz że będziesz drukować kolorowe obrazki, grafiki, zdjęcia to wybierz te o rozdzielczośći 1200x1200 dpi i wyżej. Im wyższa rozdzielczość tym lepsze odwzorowanie barw, płynniejsze przejścia między barwami i wyższa jakość druku.

- zorientuj się w jakiej cenie są tusze (czasem tańsza drukarka oznacza wysokie koszty eksploatacji, czyli wymiany tuszów, a przecież chcemy swobodnie drukować bez narażania swoich kieszeni na dodatkowe koszty :)).


1 komentarz :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.