Czerwona sukienka z satynowymi szpilkami


Czerwona sukienka to klasyk, zawsze robi wrażenie. Czerwień ma siłę. Czerwień kusi. Czerwień nigdy się nie nudzi. Rozkloszowana sukienka, którą widzicie na zdjęciach to moim zdaniem idealna propozycja na wesele, studniówkę lub na zbliżającą się wielkimi krokami imprezę andrzejkową :) Zobaczcie jak wygląda mój total red look i jakie dodatki wykorzystałam.\\ ENG transl. below.

Sukienka | dress Babyonlinewholesale

Sukienka, którą mam na sobie jest o linii A. To wdzięczny typ, który pasuje prawie do każdej sylwetki. Ładnie podkreśla talię i biodra, eksponuje biust. Nie jest zalecana dla kobiet z bardzo szerokimi biodrami, ponieważ tiul ma to do siebie że jeszcze bardziej je poszerza - ale to indywidualna sprawa. Ta midi sukienka jest ze sklepu Babyonlinewholesale. Przy zamawianiu trochę się obawiałam, co do mnie dotrze w paczce. Okazało się, że suknia jest perfekcyjnie skrojona, a koronka która wykańcza górę śliczna. Rozmiar dobierałam według tabeli na ich stronie. Przez zamówieniem jeszcze raz się dokładnie pomierzyłam i jak widać wszystko jest ok ❤️ 
Satynowe szpilki z odkrytą piętą i pięknymi kryształowymi zdobieniami to hit roku 2019. Wyglądają bardzo luksusowo i nawet najprostszej stylizacji nadają uroku. W polskich sklepach nadal ciężko je dostać, choć myślę że to kwestia czasu. Moje satynowe szpilki znajdziecie w sklepie online JessicaBuurman.com który osobiście uwielbiam ❤️ Ich sklep składa się z wyselekcjonowanego asortymentu, który z daleka woła "Mamy NAJNOWSZE TRENDY".  Jeśli coś jest na instragramie i wybiegach, a nie potraficie znaleźć to zapewniam Was - JessicaBuurman już to ma ;)

//ENG:


The red dress is a classic, it always makes an impression. Red has strength. Red tempts. Red is never boring. The flared dress you see in the pictures is in my opinion the perfect propose for a wedding, prom or upcoming St. Andrew's Day party :) See what my total red look looks like and what accessories I used.

The dress I'm wearing is on the A-line. It's a graceful type that fits almost any figure. Nicely emphasizes the waist and hips, exposes the bust. It is not recommended for women with very wide hips, because tulle has it that it widens them even more - but it is an individual matter. This midi dress you can shop here: Babyonlinewholesale store. They have a large selection of evening dresses online. When ordering, I was a bit worried about what would happen to me in the package. It turned out that the dress was perfectly tailored, and the lace that finished the top was pretty. I chose the size according to the table on their website. Before measuring the order, I carefully measured myself once again and as you can see everything is ok ❤️

Satin heels with an open heel and beautiful crystal decorations are the trendy hit of 2019. They look very luxurious and give even the simplest styling charm. In polish stores it is still difficult to get them, although I think it is a matter of time. My satin heels you can find in the online store ShopJessicaBuurman.com which I personally love ❤️ Their store consists of a selected assortment, which from afar calls "We have the latest trends." If something is on the instragram and catwalks, and you can't find it, I assure you - JessicaBuurman already has it;)


12 komentarzy :

 1. Piękne zdjęcia i pięknie wyglądasz <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna sukienka, jaki rozmiar zamówiłaś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na co dzień noszę EU 36. Sukienkę na stronie zamówiłam w rozmiarze US 4, ale najlepiej patrzeć na wymiary biustu, bioder itp. :)

   Usuń
 3. Czerwień to nie mój kolor choć mam kilka rzeczy w szafie czerwonych to zawsze je zakładam jako akcent w stylizacji. Patrzę na Twoją stylizację i Tobie bardzo pasuje ten kolor :) Do twarzy Ci w takim szykownym wydaniu :) :)
  pozdrawiam
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 4. Szpilki są ekstra, kreacja idealna na jakieś weselicho

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.