Rajstopy które dbają o zdrowie nóg - Veera profilaktyczna RECENZJA


Jesteś w grupie ryzyka, i nie musisz tego potwierdzać u lekarza bo widzisz że Twoja mama, babcia borykają się z tym samym problemem a prawdopodobnie zostałaś obdarzona równie "doskonałym" genem co one.

Będzie dzisiaj o nogach i tym w jaki sposób możemy polepszyć ich kondycję, gdy zauważyłyśmy już u siebie pierwsze pajączki, cellulit lub odczuwamy zbyt szybkie męczenie się naszych nóg.

Złoty środek (nieinwazyjny) który znalazłam dla polepszenia kondycji nóg to RAJSTOPY marki Veera z UCISKIEM PROFILAKTYCZNYM. Pierwsze rajstopy tej marki pokazywałam Wam dość dawno bo w marcu 2017 roku ➡️ TU. Od tego czasu w mojej szufladzie pojawiły się kolejne pary rajstop Veera, bo okazały się praktyczne i dobre jakościowo - a z dobrych rzeczy szybko się nie rezygnuje :)

DO RECENZJI (i stylówy) WYBRAŁAM
KILKA SŁÓW OD PRODUCENTA o linii profilaktycznej rajstop Veera:
  •  przynoszą ulgę zmęczonym nogom
  •  poprawiają krążenie krwi
  •  zapobiegają pierwszym zmianom żylakowym
  •  zapobiegają pojawianiu się pajączków
  •  sprawiają, że po całym dniu Twoje nogi są nadal lekkie

MOJA OPINIA:


Za każdym razem to samo. Otwierając paczkę mam wrażenie że wybrany na stronie rozmiar rajstop jest dużo za mały dla mojego tyłeczka :D Na szczęście zawsze okazuje się, że tak ma być i rozmiar jest w porządku. Rajstopy Veera które wybrałam 70 DEN (z resztą tak samo jak 140DEN) mocno się rozciągają a zarazem na nogach sprawiają wrażenie że mocno Cię uciskają.


Rajstopy mają uciskać! Ale z czasem "rozchodzą się" i wtedy już nie czujemy się jak sardynka w puszce :D Na początku trudno jest się przyzwyczaić do tego ucisku, ale później jest lepiej :) Z resztą to dla naszego zdrowia! Taka sprytna technologia, która działa pozytywnie na zmiany żylakowe i pajączki ;) Do tego wyglądają jak zwykłe rajstopy, może mają troszkę intensywniejszy kolor i krycie od zwykłych.

A propos zdrowia - zauważyłam że nosząc rajstopy Veera moje nogi znacznie mniej się męczą przy wysokich obcasach, dlatego tak chętnie ubieram je do botek i innego rodzaju butów na obcasie ❤️ O wyszczuplaniu raczej nic nie mogę powiedzieć, jak już to dzięki temu że rajstopy mają wysoki stan optycznie wydaje się że talia jest szczuplejsza ;) Dobry patent pod obcisłe sukienki, heheszki :) Akurat te rajstopy które widzicie na zdjęciach - 70 DEN - strukturą bardzo przypominają zwykłe rajstopy z tesco (czy innego marketu) za 5 zł. ALEEEE! Ale mają mocny splot dzięki czemu są bardzo odporne na zaciągnięcia, oczka itp.! Czego nie można powiedzieć o zwykłych rajstopach.

I tak naprawdę nie za dbanie o zdrowie moich nóg uwielbiam te rajstopy, ale za wytrzymałość ❤️ Za to że dają radę przez wiele miesięcy bez uszczerbku ❤️❤️❤️1 komentarz :

  1. To są rajstopy, które mają takie funkcje? To jednak prawda, że człowiek się uczy całe życie, moja koleżanka ma takie problemy z nogami więc polecę jej ten wpis.

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.