Jeansowa kurtka i torebka Guess | Denim jacket and Guess handbag


Jeansowa kurtka NAKD.com, duża czerwona torebka Guess i czerwone balerinki ze sklepu Renee.pl to dla mnie zawsze niezawodny zestaw na miasto. Właśnie w takim outfit'cie wybrałam się na zakupy z mamą do położonego niedaleko nas - Rybnika (na pewno kojarzycie to miasto z serialu Diagnoza hihi :)) 

Denim jacket NAKD.com, a large red handbag Guess and red shoes from the Renee.pl store is always a reliable set for the city for me. In this outfit I went shopping with my mother to Rybnik -city located near us :)
Zawsze chętnie tutaj przyjeżdżam i to nie tylko dlatego że mają wiele butików w których można wyhaczyć świetne sukienki na wesele - bo to właśnie był powód nr 1 dlaczego przyjechałyśmy do Rybnika z mamą ;) Miałam pomóc mamie w wyborze sukienki na wesele kuzyna. I chyba udało mi się dobrze doradzić bo wróciłyśmy z pełnymi rękami hihi :) 

Powód nr 2 to piękne kamienice, uliczki i rynek. Tutaj nawet Poczta Polska (która jest w tle) wygląda jak zameczek ❤️

|| I am always happy to come here and not only because they have many boutiques where you can find great prom dresses - that was the 1st reason why we came to Rybnik with my mother ;) I helped her to choose the dress for my cousin's wedding. And I think I was able to give good advice because we came back with full hands :) Reason No. 2 - there are beautiful tenement houses, streets and market. Here, even the post office (which is in the background) looks like a castle ❤️


Ps. Zdjęcia ze wspomnianego wesela niedługo Wam wrzucę na bloga - było hobbitowo-góralsko. Instagramowicze obserwujący @sandina95 KLIK już wiedzą o co chodzi :)

Ps. I will soon post photos from this wedding party. My followers on Insta  @sandina95 CLICK already know what's going on :)
Czerwone baleriny z ćwiekami| Shoes: Renee.pl
Jeansowa kurtka | Denim jacket: NA-KD.com
Torebka | Handbag: Guess
Zegarek | Watch: Henry London

3 komentarze :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.