Grey #OOTD


Hej Kochani! :* Czasami i ja mam takie dni kiedy lubię ubrać się po prostu, tak o NA SZARO ❤ W stonowanych kolorach wyruszyłam na szybkie zakupy kosmetyczne ;)

Jeśli chodzi o stylizacje. Na górze mam sweter z frędzlami, zdobiony szarą z nitką ze sklepu Sammydress. Bardzo mi się spodobał, bo wprowadza do codziennego look'u boho akcent. Do tego postawiłam na mocne dodatki, czyli srebrną torebkę marki Guess którą znalazłam w sklepie Americanoutlet.pl Jest pojemna i przy tym wygląda elegancko - mój nr 1 ❤ A na nogach mam czarne, ciężkie botki ze srebrnymi klamrami i ćwiekami w stylu grunge ze sklepu Renee.pl PODOBA WAM SIĘ? :) 

|| Hey! :* Sometimes I also have such days when I like to dress up just like this ON THE GRAY WAY ❤ In subdued colors I set off for quick shopping;)

Now something about stylizations. At the top I have a Fringed Tunic Sweater SAMMYDRESS I liked it very much because it introduces a boho accent to everyday outfit. For this I put on strong additions, like silver handbag brand Guess which I've found in the Americanoutlet.pl - it's my No. 1 ❤ On my legs I have black, heavy boots with silver buckles and studs in a grunge style from the Renee.pl DO YOU LIKE IT? :)

Buty | Shoes: Renee.pl
Zegarek | Watch: TIMEX
Torebka Guess | Handbag: American Outlet

❤KUPONOBRANIE:
  • Na hasło " SANDINA10 " otrzymacie 30% rabatu na zakupy w sklepie online Americanoutlet.pl


2 komentarze :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.