White Dream


Hej Kochani! :* Jeśli dziś widzicie na zdjęciach białe króliczki to nie zwariowaliście, spokojnie hihi :* Do dzisiejszych zdjęć ubrałam komplet bielizny White Dream z najnowszej kolekcji marki White Rvbbit.

Jak zwykle spisali się na medal! Biały komplet uwolni z każdej kobiety prawdziwego seksi króliczka ❤ Majtki z wysokim stanem pięknie podkreślają bioderka i opinają pośladki <zrobiło się uwodzicielskoooo>, a zdobiona góra to coś od czego nie da się tak po prostu oderwać oczu *.* Na górę narzuciłam ekskluzywne kimono Black Beauty. Projekt od razu przypadł mi do gustu, dzięki połączeniu satyny z koronką! Ach...zrobiło się romantycznie i zmysłowo.  PODOBA WAM SIĘ? :* Buziaki! :* Hey Sweeties! :* If you see white bunnies today you are not crazy yet, easy lol :* Today I have dressed up a  White Dream underwear set from the latest collection of White Rvbbit.

As usual, they did good work! White set will release from every woman a real sex bunny ❤ The panties with high status beautifully highlight the hips and the butt have become seductive, and the decorated bra is something that you can not just tear the eyes *.* I've wore also exclusive kimono Black Beauty. The design is amazing thanks to the combination of satin and lace! Ah... how romantic and sensual is now. DO YOU LIKE THIS? :* Kisses! :*

Bielizna | Set White Dream: WHITE RVBBIT
Kimono: WHITE RVBBIT


   

3 komentarze :

  1. przepiękne zdjęcia:) cudowny masz ten komplecik:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdjęcia piękne, na takiej sylwetce podejrzewam, że każda bielizna będzie wyglądała tak dobrze. A biel na opalonej skórze zawsze na plus, jeszcze z takimi zdobieniami. Brawo, pewnie nie raz ten komplet udało się już wykorzystać.

    OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.