Ambassador


Hej hej! :* Niektórzy już wiedzą, bo niedawno pochwaliłam się news'em na Insta.. ale muszę jeszcze tutaj, bo rozpiera mnie energia! :D ZOSTAŁAM AMBASADORKĄ SILESIA JEANS ❤ (tak, tak to ten sklep który mijacie w EC i innych galeriach handlowych na terenie Śląska :)) Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, tym bardziej że Silesia Jeans to firma ze Śląska. Ogromnie się cieszę, że znów mogę coś współtworzyć z, jak to nazywam, sklepami z jednego podwórka ❤ Na razie będziemy współpracować przy kolekcji jesień-zima. Jesteście ciekawi co razem stworzymy? Ja też! :) 


Dziś t-shirt Silesia Jeans z oczywistych powodów :* Do tego denimowe spodenki z siateczkowymi aplikacjami oraz haftowaną różą. Zamówiłam je w sklepie Sammydress.com ,w rozmiarze XL (spodenki zawsze na chińskich stronach zamawiam 2 rozmiary większe). Okazały się być ciut luźniejsze, ale są wygodne :) Klapeczki już znacie, są z Renee.pl. Do tego bransoletka Paul Hewitt z kotwicą. To mój dzisiejszy look :) 


3 komentarze :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.