Akademia Brand Sabbath - naucz się tworzyć bloga z głową i czerpać z niego zyski :)


Hej Kochani :* Muszę się czymś pochwalić :) - mój blog przekroczył ostatnio granicę 250 tysięcy wyświetleń!
Kiedy zaczynałam parę lat temu i zaczęłam go prowadzić, tak po prostu z nudy, to nigdy nie spodziewałam się, że rozwinie się tak jak do tej pory i zostanie moim głównym zajęciem. Pracowałam raczej na czuja ucząc się na własnych błędach. Teraz wiem jak przydatna wiedza, którą dzielą się z nami bloggerami osoby doświadczone w tym temacie. Wtedy start okazuje się o wiele prostszy :) Dlatego jeśli sami chcielibyście spróbować swoich sił w blogowaniu zajrzyjcie na stronę www.brandsabbath.com i zerknijcie na zakładkę AKADEMIA (klik ➡ https://brandsabbath.com/akademia )

Pokazują tam w jasny i przejrzysty sposób jak budować swoją własną markę na podstawie bloga, Facebooka czy Instagrama. Z rad mogą skorzystać osoby początkujące jak i takie, które już mają jakieś doświadczenie ale szukają sposobu rozwoju :)

Z racji tego, że szukają też osób do współtworzenia ich strony i pisania artykułów na wybrane tematy warto zerknąć na zakładkę https://brandsabbath.com/jakzarabiac i w pięciu prostych krokach zacząć z nimi zarabiać!
  • Rejestrujemy się
  • Wypełniamy dane
  • Łapiemy zlecenia
  • Monitorujemy statystyki
  • Wypłacamy!

Co najważniejsze wszelkie zarobione pieniądze - które możemy wydać na swoje małe przyjemności :D - są zupełnie legalne, co miesiąc dostajemy wypłatę, a pod koniec roku PIT.

Nie przejmujcie się jeśli jesteście początkujący - pomagają dobrać temat i pracować nad tekstem :)


Oto przykładowy wykład z Akademii Brandsabbath ❤

To idealny pierwszy krok do rozwoju siebie, swojego bloga i pracy nad swoją marką! Nie ma na co czekać! :)

1 komentarz :

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.