Wspaniałe chwile - czyli RECENZJA FOTOKSIĄŻKI Saal Digital Polska


Zawsze jakoś na początku nowego roku przypomina mi się, że warto stworzyć fotoksiążkę ze zdjęciami z minionego roku. Tak po prostu, żeby uwiecznić Wspaniałe chwile nie tylko w kadrze, ale i na papierze :) Tym razem wybrałam firmę Saal Digital Polska u której wywołałam fotoksiążkę. Zapraszam Was na recenzję! :*Stworzenie takiej fotoksiążki na stronie http://www.saal-digital.pl/ jest łatwe i przyjemne. Wystarczy pobrać specjalny kreator ze strony i tam już projektujemy swoją fotoksiążkę od A do Z. Możemy wybrać ilość stron, układ zdjęć, kolor i rodzaj papieru oraz okładki.
Okładka - przód

Tył okładki

MOJA FOTOKSIĄŻKA (wymiary, cena):

Ja w swojej mam akurat 36 matowych stron o formacie A4. Koszt takiej 36 stronnicowej książki w Saal Digital to cena rzędu 196zł. Oczywiście do tego musimy doliczyć koszt przesyłki (20zł), ponieważ książka wywoływana jest w Niemczech i stamtąd też do nas przychodzi. Po zamówieniu, czas oczekiwania to ok 2 tygodni. Przynajmniej tyle czekałam na swoją :) Wydaje się że to długo, ale raczej jest to standardowy czas oczekiwania porównując z innymi sklepami.WYKONANIE I JAKOŚĆ FOTOKSIĄŻKI:

Jestem bardzo zadowolona z fotoksiążki pod względem wykonania, a także odwzorowania rzeczywistych kolorów zdjęć (na bloga wrzuciłam Wam jej zdjęcia bez filtrów, abyście mogli zobaczyć jak najbardziej rzeczywiste kolory), ale także jakości papieru, który jest sztywny ale przyjemny w dotyku :) Fajną sprawą jest też to, że kod kreskowy, który znajduje się na tyle okładki jest bardzo mały, więc nie potrzeba nawet dodatkowo dopłacać za jego usunięcie :) Jedyną wadą okazało się przemieszczenie grafiki na stronie tytułowej, która kończy się aż na zgięciu. Mam nadzieję, że twórcy kreatora wezmą pod uwagę ten mankament i stworzą wzór na okładkę, który w całości zmieści się na okładce.

Niestety w tym miejscu muszę też wspomnieć o tym, że książka, którą tutaj widzicie jest drugą-zdublowaną którą wywołałam, ponieważ w pierwszej która do mnie przyszła na ostatniej stronie zostały jakimś cudem przemieszczone zdjęcia. Nie wiem czy jest to wina kreatora, przesyłu danych czy też pracowników samego Saal, jednak trzeba przyznać że w tej niezręcznej sytuacji pracownicy sklepu wykazali się dojrzałą i przejmującą postawą. Przeprosili za błędy i w zamian dostałam kupon na poprawienie fotoksiążki. Zawsze podkreślam, że ważny jest w takich sytuacjach dobry kontakt z firmą, a w tym wypadku mogę przyznać że jest znakomity.


MOJA OCENA: Jest na 6+. Fotoksiążka w przystępnej cenie, dobrej jakości. Na pewno posłuży mi na lata i chętnie będę do niej wracać, gdy zbierze mi się na sentymenty :)

6 komentarzy :

 1. Uwielbiam takie rzeczy :) Naprawdę świetna jakość :) Super zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podobają mi się takie fotoksiążki, świetna pamiątka

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniala sprawa taka fotksiazka *.* wspomnienia w jednym miejscu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się fotoksiążki, ale mimo wszystkopreferuje album i wklejane zdjęcia :) ma to swój urok :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lovely post dear! Have a great week! xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Swietna pamiatka. Uwielbiam wszelkiego rodzaju albumy

  OdpowiedzUsuń

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.