Futrzasty kubeczek DIY

Witajcie Kochani! :*Za oknem robi się coraz bardziej szaro i ponuro, a zima zbliża się do nas wielkimi krokami.


Aby wprowadzić do naszego domu trochę ciepełka postanowiłam pokazać Wam jak zrobić "Futrzasty kubeczek DIY". Uważam, że jest to idealny dodatek do naszego pokoju, bo taki oto kubek można go użyć jako pojemnik na długopisy lub stylowo napić się w takim kubeczku ciepłej herbatki, która dzięki kubraczkowi z futra będzie dłuuuuuuugo cieplutka, a przecież właśnie tego chcemy w te chłodne wieczory, nieprawdaż? ;)

Do zrobienia kubraczka jest nam potrzebne tylko kilka rzeczy, które z łatwością znajdziemy w naszym domu ( no, może poza barankiem, ale uśmiechnijcie się do babci lub dziadka, a na pewno znajdą gdzieś skrawek takiego cudeńka ;) )A teraz robimy FUTRZASTY KUBRACZEK w 5 krokach ;)

1. Wycinamy "na oko" długi prostokąt w materiale, tak aby szerokością pasował na nasz kubek ( jedne kubki są niższe, jedne wyższe więc to kwestia indywidualna )
2 i 3. I tu mi się coś pochrzaniło ze zdjęciami ( a więc 3 powinna być za 2 :D ). Ale sens wiecie jaki jest ;) Przymierzamy materiał na kubeczek, odpowiednio go obcinamy i zszywamy :)
4. Zakładamy zszyty skrawek materiału na kubek, przy czym z jednej strony wycinamy otwór na ucho kubeczka i jeśli wcześniej zszyty materiał okazał się niewymiarowy to najlepiej jest go rozpruć i zszyć już na kubeczku po zrobieniu otworu na ucho ( przynajmniej ja tak zrobiłam metodą prób i błędów, aż w końcu wyszło ;) Na szczęście w materiale "baranku" nie widać dziur po igle, więc można rozpruwać i zszywać do woli ;) )
5. I oto mamy gotową futrzastą kamizelkę na kubeczke ;)

Gotowe w mniej niż 10 minut, a w ciekawy sposób możemy ocieplić sobie pokój takim dodatkiem i przynieść do domu zarazem trochę zimy ;)
Mmmmm... taki milusi kubeczek :D 


 Miłego wieczoru Kochani :*

Prześlij komentarz

Cenię sobie SZCZERE komentarze, które nadają sens temu blogowi .Staram się odpisywać na każdy komentarz i za wszystkie serdecznie DZIĘKUJĘ :*

My Instagram

Copyright © Sandina.pl to blog o modzie, domu i urodzie. Made with by OddThemes. Support WebLove.PL.